Corasta hodnocení operátora


Corasta je dalším z několika desítek virtuálních operátorů, který se mimo prodeje mobilních služeb zabývá také přeprodejem plynu a energií. Pro mobilní služby využívá tento operátor síť Vodafonu.

Co Corasta nabízí?

Ceník služeb Corasty je poměrně jednoduchý a přehledný. Vedle základních tarifů s volnými minutami a sms nabízí tento operátor také neomezené volání a sms za zajímavou cenu. Nevýhodou však je, že tarify začínají na 195 korunách měsíčně a proto nejsou vhodné pro ty, kteří neutrácejí. Tarif A je ale poměrně výhodný neboť v balíčku máte dohromady 200 minut a sms za 195 korun, což je měně než koruna za minutu nebo sms.

operátor corasta hodnocení

Asi nejzajímavější je neomezené volání, které za 436 Kč vychází nejlevněji ze všech operátorů, ale k tarifu nemáte navíc žádná data ani internet. Tarifikace při volání je 60+1 a smlouvy se uzavírají na dobu neurčitou s možností okamžité výpovědi.

Doplňkové balíčky dat a volání

Pokud chcete dokoupit data nebo baličky volných minut, máte možnost vybírat z několika variant. Za 69 korun získáte 150 MB dat na měsíc a za 369 korun pak rovný gigabajt. První balíček je poměrně výhodný, ale druhý najdete u konkurence o trochu levnější (například u Relax mobil za 300 Kč).

Další volitelné balíčky jsou volné sms nebo minuty volání. Sto minut nebo sms získáte za 97 korun.

Poplatky a další služby

Vedle klasických mobilnách služeb nabízí i volání přes internet podobně jako Skype. Jediným poplatkem operátora je 363 korun za přenesení čísla.

Hodnocení operátora Corasta

Corasta je operátor, který má co nabídnout zejména lidem toužícím po levném neomezeném volání bez dat a sms. Naopak se nehodí pro uživatele nevyužívající telefon moc často nebo milovníky internetu.

Drobnou výtkou může být i jistá neudržovanost stránek. Například nabídka levnějšího volání pro odběratele energií, která vlastně neexistuje nebo eshop ve kterém nejde nic koupit. Můžeme tedy jen doufat, že se o své zákazníky stará Corasta lépe než o stránky.

Web operátora


Porovnání cen mobilních operátorů

Corasta

Corasta
6.1

Volaní

7/10

  Sms

  6/10

   Internet

   6/10

    Dodatečné služby

    6/10

     Celkově

     6/10

      Klady

      • Výhodné neomezené tarify

      Zápory

      • Průměrná cena internetu
      • Nehodí se pro ty co málo volají

      Powered by WP Product Review

      Štítky:

      Napište nám svůj názor

      Napsat odpověď