Go mobil – hodnocení a zkušenosti


Go mobil je dalším z virtuálních operátorů, který se svou nabídkou vymyká průměru. Tento operátor od společnosti TERMS a.s vznikl v červnu 2013 a dnes obsluhuje přibližně 28 tisíc aktivních simkaret.

Tarify Go mobil a speciální výhody

Go mobil nabízí už v základním bezplatném tarifu poměrně levné volání za 1,90 Kč/minuta a sms za 1,50 Kč, což je výrazně levnější než například populární Blesk mobil (2,5 Kč/minuta) nebo MobilCZ (2,2Kč/minuta). K základnímu tarifu navíc získáte volání do vlastní sítě za 90 haléřu.

Tarif na míru klidně každý měsíc

Pokud chcete něco víc než jen základní volání, můžete si v tarifní kalkulačce nastavit tarif přesně podle potřeb. Můžete si nastavit počet volných minut, sms a data. Čím větší balíček si pořídíte, tím více ušetříte a ve finále se můžete dostat s voláním a sms i pod korunu za minutu. Pro náročnější telefonisty ale tato nabídka není příliš vhodná, protože nastavením nejvyššího tarifu získáte 300 minut, 300 sms a 1,5 gb dat za 925 korun měsíčně, což vyjde mnohem dráž než běžné neomezené nabídky operátorů. Ač je tedy možnost tvorby vlastního tarifu zajímavou funkcí, je vhodné si vytvořený tarif porovnat s jinými nabídkami abyste zbytečně nepřepláceli.

Základní cena tarifu je 25 korun měsíčně a tato částka se připočítává k výsledné ceně služeb v balíčku.

go mobil

Kalkulačka tarifů Go mobilu

Další z možností kalkulačky jsou aktivace neomezeného volání do sítě Go mobil za 99 korun měsíčně.

Internet u Go mobil

Internetové balíčky jsou u Go mobilu poměrně výhodné a a ceny se pohybují od 95 korun měsíčné, za které dostanete 150 MB dat až k 375 korunám za 1,5Gb. Navíc je možné si za drobný poplatek aktivovat vysokorychlostní internet LTE (nyní je v akci zdarma do 31.7.2017).

Go mobil navíc poskutuje možnosti pořídit si datovou simkartu nebo wifi router a získat tak internet na cesty za velice zajímavou cenu. Za 10 GB dat pak zaplatíte jen 650 korun měsíčně, což je nejvýhodnější cena na trhu. Pokud je pro vás tento limit příliš velký, tak za zmínku ještě stojí tarif s 3 GB dat za 450 Kč měsíčně. Levnější nabídky pak již tak výhodné nejsou.

Další služby a poplatky

Simkartu můžete zakoupit na webu a vybraných místech za 100Kč. Převod stávajícího čísla je zdarma. Operátor vyžaduje u neplacených tarifů útratu alespoň 500 korun za půl roku. Nebude-li této částky dosaženo, účtuje si poplatek 30 korun měsíčně za vedení sim karty.

Hodnocení Go mobilu

Go mobil je operátor vhodný zejména pro klienty s útratou do 500 korun, kteří nepotřebují k životu neomezený tarif. Kvůli nutnosti provolat alespoň alespoň 500 korun za půl roku (asi 83 korun měsíčné) není tento operátor vhodný ani pro zájemce, kteří volají jen svátečně, jinak se totiž nevyhnete poplatku 30 korun měsíčně za simkartu.

Naopak jistě si zde najdou své zájemci o internetové připojení, které je zde výhodné a rozhodně zajímavou funkcí je i tarifní kalkulačka, která umožňuje poskládání tarifu přesně na míru vašim požadavkům.


Porovnání cen mobilních operátorů

Go mobil

Go mobil
7.3

Volaní

8/10

  Sms

  8/10

   Internet

   7/10

    Dodatečné služby

    7/10

     Celkově

     8/10

      Klady

      • Voláni do vlastní sítě za 90 haleřů
      • Levný internet a Facebook bez omezení
      • Vlastní tarif na míru
      • LTE

      Zápory

      • Nutné provolat alespoň 500Kč za půl roku
      • Nemůže konkurovat neomezeným tarifům

      Powered by WP Product Review

      4 komentáře
      1. Reply
       Standa 2.11.2016 at 21:50

       Volaní

       10

       Sms

       10

       Celkově

       10

       Dle meho nazoru, se vyplati tem co potrebuji prevazne volat. Poridil jsem to pro otce.
       200min za 225kc mesicne je pro nej vetsinou dostacujici. Prevola to malo kdy.
       Dalsi duvody pro jsou prehledny web a pro me to ze to pouziva sit tmobilu.

      2. Reply
       Alan 18.1.2017 at 14:08

       A nezapomeňte dopsat že na rozdíl od jiných nemusím podepisovat žadné smlouvy jsem u nich od začátku tj. červen 2013 a jsem maximálně spokojen.A Neomezené volání se dá zařidit včetně nastavení limitu které upozorní na 80% plnění že se blíží.Jinak když jsem jezdil v zahraničí převážně německo,rakousko ale zapoměl jsem se a ve švycarsku mi to naběhlo protože nejsou EU a rooming byl jinde tak jsem byl rád za Gomobil jinak bych se prohnul.

      3. Reply
       Honza 2.3.2017 at 20:49

       Volaní

       10

       Sms

       9.8

       Celkově

       6.7

       Go mobil nabízí také tarif za 220Kč Ve vlastní síti zdarma, na výběr je 100minut nebo 150 minut volání zdarma. Pozor! V nabídce není uvedeno, že se to netýká pevných linek, ty se účtují 1,50 za min. Tohle se uvádí až v podrobném ceníku. Jedná se o klamání zákazníka, pokud jim to sdělíte, odpoví vák klasickým asertivním žvástem a prostě to v reklamě na tento terif neuvedou. Nemá smysl s nimi komunikovat.
       Jinak je to dobrý operátor, doporučuji.

      4. Reply
       Anne 13.7.2017 at 18:22

       Chtěla jsem k tomu to operátorovi přejít, jelikož se mi zalíbil jeho tarif na míru, ale po dnešku mě přešla chuť. Zadala jsem na internetu své telefonní číslo, aby mne mohli kontaktovat, abych si o tom tarifu zjistila více. Zavolala mi tedy nějaká paní, nejspíš jejich operátorka. Normálně a slušně jsem s ní komunikovala a vyptávala se na různé všeobecné věci. A ona mi najednou řekla, jestli nejsem trochu drzá, zda-li mám vůbec české občanství, že po telefonu zním, jako Slovenka. Tak jsem jí opět řekla slušně, že jsem rozená Češka a že mám normálně OP. Nechápu, jak si tohle mohla dovolit, myslím, že takhle se noví klienti nezískávají. Dost mě to zklamalo, jelikož jsem velmi o tom to operátorovi přemýšlela, ale místo toho se budu muset poohlédnout jinde.

      Napsat odpověď