Klokan mobil


Klokan mobil je další z asi šedesáti virtuálních operátorů na našem trhu a kromě volání nabízí zákazníkům také tarify elektřiny a plynu.

Co Klokan mobil nabízí?

U tohoto operátora máze na výběr jen jeden tarif, který je ale oproti konkurenci pojat trochu jinak. Základní myšlenka tarifu od Klokan mobilu je, že čím víc provoláte, tím nižší máte cenu za minutu a sms.

Základní cena tarifu je 35 korun měsíčně a za tuto částku můžete volat za 50 haléřů do sítě Klokan mobil a 1,5 koruny do ostatních sítí. Tato cena ale platí pouze pro prvních sto minut volání. Mezi stou a dvoustou minutou již voláte za korunu a od dvousté minuty za 70 haléřů.

Nebýt poplatku za sim kartu tak je tato nabídka jednou z nejvýhodnějších. Takto se ale hodí jen lidem, kteří utratí alespoň 150 korun měsíčně, protože při nižších částkách poplatek neúměrně zvyšuje cenu volání. Klokan mobil rovněž nemůže konkurovat neomezeným tarifům, ale pokud neprovoláte měsíčně více než 400 korun, tak stojí tento tarif za úvahu.

ceny tarifů klokan mobiluProvolal/a jste 300 minut za měsíc. Zaplatíte tedy 150+100+70 korun za volání a 35 korun poplatek. Celkem tedy 355 korun, což je asi 1,2 koruny za minutu volání.

Tarif si můžete pořídit buďto formou paušálu bez závazků, nebo předplacené simkarty. Ceny služeb se nijak neliší, takže záleží jen na vás co vám bude více vyhovovat.

Internet u klokan mobilu

Klokan mobil nabízí internet zatím bez vysokorychlostního pásma LTE, které snad v budoucnu doplní. V základním tarifu internet není a proto je nutné dokoupit datové balíčky. Základní na den seženete už za 19 korun (FUP 25 MB), balíček na měsíc pak na 80 korun s limitem 150 MB. Největší balíček s 1 GB dat pak pořídíte za 350 korun. Ceny internetu jsou u Klokan mobilu spíše průměrné a pokud rádi surfujete po internetu, určitě je využijete, ale měnit kvůli této nabídce operátora se rozhodně nevyplatí.

Další služby a poplatky

Poplatky jsou u Klokan mobilu omezeny prakticky jen na speciální služby jako posílání faktur poštou nebo pokuty za pozdní platbu u paušálních nabídek a pohybují se v řádu desítek korun. Ostatní služby jako přechod k jinému operátorovi jsou zdarma a pořízení simkarty je také zdarma.

Hodnocení Klokan Mobilu

Klokan mobil je téměř univerzálním operátorem pro všechny a jeho ceny  služeb rozhodně neurazí. Nevyplatí se ale lidem, kteří moc neprovolají ani těm, co mají neomezený tarif. Klokan mobil je jedinečný svou cenovou politikou, ale před jeho zvolením doporučujeme zvážit, zda se vám přece jen nevyplatí něco jiného.

Internet u Klokan mobilu je cenově lehce nad průměrem ale v konkurenci ostatních operátorů neobstojí, takže pokud hledáte operátora hlavně kvůli datům, určitě se podívejte i na konkurenci.

 

navštívit operátora
Porovnání cen mobilních operátorů

Klokan Mobil

Klokan Mobil
5.8

Volaní

7/10

  Sms

  7/10

   Internet

   5/10

    Dodatečné služby

    5/10

     Celkově

     6/10

      Klady

      • Volání do vlastní sítě za 50 haléřů
      • Progresivní tarif
      • LTE

      Zápory

      • Minimální platba 35 korun měsíčné

      Powered by WP Product Review

      Napište nám svůj názor

      Napsat odpověď