Koruna mobil – volání za korunu


Koruna mobil je virtuálním operátorem Mladoboleslavské společnosti Private mobile. Operátor působí na trhu od září 2015 a k provozu využívá sítě společnosti Vodafone.

Tarifní nabídka od Koruna mobil

U Koruna mobilu najdete pouze jeden tarif v ceně 25 korun měsíčně, což se rovná prakticky jen poplatku za aktivní simkartu. Za tuto cenu pak získáte volání do všech sítí za korunu + sms za 1,5 Kč a to bez omezení. Nabídka Koruna mobilu je tedy opravdu zajímavá, protože konkurenční operátoři se této ceně ani nepřiblíží.

Háček je však v tarifikaci, která ja nastavena na 60+60 což znamená, že platíte za každou započatou minutu. Pokud tedy provoláte 61 sekund zaplatíte stejně jako za dvouminutový hovor. Tento způsob účtování je pro zákazníka nevýhodný a finální učet za volání dokáže prodražit i o desítky procent.

Mimo základního tarifu nenajdete v ceníku žádné další balíčky ani rozšířeni. Jediné co si tedy můžete dokoupit jsou data.

 

Internet u Koruna mobil

Pokud se těšíte, že si k levnému volání přidáte i internet, musím vás zklamat. Internet u Koruna mobilu je totiž až neuvěřitelné drahý. Cena datových balíčku je oproti jiným virtuálům přestřelena o desítky procent a vychází dokonce dráž než u klasických operátorů. Zapomenout rovněž můžete na LTE, které operáror nepodporuje.

koruna mobil internet

 

Další služby a poplatky

Převod čísla k operátorovi je zdarma a v ceníku se ani další poplatky nevyskytují. Platit musíte jedině pokud chcete novou sim a to 200 korun za kartu přednabitou na tuto částku.

Platnost simkarty je 6 měsíců od posledního nabití. Operátor také nabízí bonus za přivedení nového zákazníka bonus 50 korun ke kreditu jak pro nového klienta tak pro vás.

 

Hodnocení Koruna mobilu

Koruna je rozhodně zajímavým operátorem, který rozvířil vody virtuálů, ale rozhodně není pro každého. Levné volání zastupuje drahý internet a poplatek za vedení sim spolu s nevýhodnou tarifikací výslednou cenu mírně zvednou. I tak se ale jedná o nabídku, která stojí za zvážení.

Navštívit stránky operátora
Porovnání cen mobilních operátorů

Koruna mobil

Koruna mobil
5

Volaní

8/10

  Sms

  5/10

   Internet

   2/10

    Dodatečné služby

    4/10

     Celkově

     6/10

      Klady

      • Volání jen za korunu

      Zápory

      • Poplatek 25 korun měsíčné
      • Tarifikace 60+60
      • Internet

      Powered by WP Product Review

      Koruna mobil – volání za korunu
      Add your review  |  Read reviews and comments
      1 Comment
      1. Reply
       Karel KOMÁREK 6.3.2016 at 20:12

       Volaní

       0.1

       Sms

       0.3

       Internet

       0.3

       Dodatečné služby

       0.2

       Celkově

       9.6

       Virtuál KORUNA mobil který vznikl ve spolupráci s Private Mobile, a.s. a D.H. Telecom, a.s. nemusel vůbec vznikat! Nepřináší totiž pro zákazníky zajímavé ceny! Vše kazí paušál 25 Kč, tarifikace 60+60 která zdražuje hovory, datové tarify jsou také drahé. Výhodněji vychází Oskarta nebo snad SAZKA mobil.

      Napsat odpověď