Lama mobile hodnocení a recenze


Řada lidí, kteří hledají ideální tarif, zkouší virtuálního operátora LAMA mobile. Ten nabízí řadu zajímavých akcí, leckomu se může vyplatit – a navíc láká i na slevu 2 000 korun. Za co? Pojďme se na LAMA mobile podívat blíž.

Tato společnost nevznikla sama od sebe, spadá pod firmu LAMA ENERGY GROUP, která v Česku nabízí elektřinu a plyn. A kromě toho si udělala i svého vlastního virtuálního operátora. Proto také LAMA mobile svým zákazníkům nabízí, že když si od společnosti budou brát i elektřinu nebo plyn, získají bonus 2 000 korun.

Polemika o tom, jestli se to vyplatí, už by ale byla samostatný článek.

Volání pro rodinu i kecky

Základním stavebním kamenem LAMA mobile jsou nejrůznější druhy tarifů, které vyhoví nejrůznějším typům lidí i různým požadavkům. Nejlevnější z nich, který stojí pouze 50 korun měsíčně, se vyplatí těm, kteří volají hodně. V balíčku je 50 volných SMS a cena volání se pohybuje podle toho, kolik toho „prokecáte“ – čím víc, tím je levnější a může být i jen 1 Kč za minutu.

Ti, kteří si volají hlavně s rodinou, si zase mohou vzít tarif za 199 korun měsíčně, kdy si neomezeně volají v rámci rodiny. A nenapravitelní povídálkové jistě ocení Upovídanou lamu, tedy tarif s neomezeným voláním do všech sítí, a to za 479 Kč měsíčně.

Přehled tarifů Lama mobilu

 

ceník operátora lama mobile

 

Další nabídky jsou i pro ty, kdo jsou spíš na SMS zprávy. Ty jsou buď v řádech několika desítek až stovek přímo v balíčku, a nebo za zvýhodněnou cenu. Přitom všude platí, že tarif je zavazující na dva roky.

Ale můžete si dát i na neurčito a odejít, kdy se vám zachce. Ale tahle možnost vás něco stojí – tarify na neurčito jsou totiž o 100 korun dražší. Více o tarifech najdete v ceníku operátora.

Internet u Lama mobilu

Řadu lidí dnes zajímají hlavně datové přenosy a možnosti internetu v mobilu. I na to LAMA mobile myslí, ale nejde o součást tarifu. Datové balíčky se nakupují zvlášť a mají platnost vždy jeden měsíc (bez ohledu na datum vyúčtování dalších služeb). V nabídce je balíček 150 MB, 500 MB a 1 000 MB internetu, přičemž nejlevnější stojí 99 Kč za měsíc a nejdražší 399 korun.

Jakmile data vyčerpáte, rychlost internetu se sníží na 32 kb/s. Balíčky internetu jsou oproti konkurenci o pár korun dražší, ale není to nic hrozného.

Vyřízení online

Výhodou tohoto virtuálního operátora je, že i když má přes sto poboček, vše si můžete vyřídit z pohodlí domova od počítače. A to včetně zařízení přenosu čísla k LAMA mobile, získání nového čísla nebo objednání SIM karty, která je zdarma a platí se jen její prvotní kredit. Kromě toho řada lidí ocení, že se tady hovory neúčtují po minutách, ale po vteřinách, takže se dá hodně ušetřit.

lama mobile

Vydělat si s Lamou

U tohohle operátora si můžete i přivydělat. LAMA mobile totiž svým zákazníkům nabízí i stabilní možnost výdělku, což je u operátorů dost neobvyklé. Ale není to za nic. Je potřeba zaregistrovat se u operátora a vytvořit si na jeho stránkách účet.

A pak ho doporučovat svým známým, spolupracovníkům nebo komukoliv jinému. Za každého nového zákazníka, který přes vás k LAMA mobile přijde, dostanete provizi.

Kromě toho operátor spolupracuje s e-shopem, který se specializuje na prodej telefonů a tabletů, takže pokud něco z toho sháníte, je možné si to tu pořídit s větší či menší slevou.

 

Závěrem lze tedy říci, že kdo chce hlavně volat a platit za to stabilní a nízké částky, je u LAMA mobile dobře. V balíčcích jsou sice i další služby a možnosti, ale nejvýhodnější je právě volání. Pokud jste spíš internetový typ, není to pro vás úplně to pravé ořechové, zvlášť když vyčerpáte datový limit. Ale je třeba prohlédnout si jednotlivé tarify a samostatně se rozhodnout, jestli vám některý bude sedět nebo tomuhle operátorovi zkrátka dáte červenou.

Klady:
 • Tarifikace 1+1 (účtování po vteřinách)
 • Sleva na elektřinu a plyn
 • Levné neomezené volání
Zápory:
 • Nehodí se pro lidi utrácející méně než sto korun měsíčně
 • Tarify bez závazků o stovku dražší

Porovnání cen mobilních operátorů

Lama mobile

Lama mobile
7

Volaní

8/10

  Sms

  7/10

   Internet

   6/10

    Dodatečné služby

    7/10

     Celkově

     8/10

      Klady

      • Tarifikace 1+1 (účtování po vteřinách)
      • Sleva na elektřinu a plyn
      • Levné neomezené volání

      Zápory

      • Nehodí se pro lidi utrácející méně než sto korun měsíčně
      • Tarify bez závazků o stovku dražší

      Powered by WP Product Review

      Lama mobile hodnocení a recenze
      Lama mobil je virtuální operátor nabízející hned několik zajimavých tarifů včetně možnosti neomezeného volání do všech sítí. Cenové se je to mírně nadprůměrný operátor.
      8 Celkové hodnocení
      Lama mobil

      Lama mobil je virtuální operátor nabízející hned několik zajimavých tarifů včetně možnosti neomezeného volání do všech sítí. Cenové se je to mírně nadprůměrný operátor.

      Volání
      8
      Sms
      6.5
      Internet
      6
      Dodatečné služby
      7
      Celkem
      7.5
      Add your review  |  Read reviews and comments
      Napište nám svůj názor

      Napsat odpověď

      Your total score