O2

O2 recenze a hodnocení operátora


O2 je nástupce akciové společnosti Český Telecom (dřívější státní podnik SPT Telecom), kterého (i s jeho dceřinou společností – mobilním operátorem Eurotel) majetkově ovládl v červenci 2006 španělský matador Telefónica. Poslední změna, která ve vlastnictví firmy nastala, se udála koncem roku 2013, kdy za 63,6 miliardy korun získala podíl  téměř 66% investiční skupina PPF nejbohatšího Čecha současnosti – Petra Kellnera.

Tarifní nabídka firmy O2

O2 Czech Republic poskytuje komplexní služby v oblasti informačních a komunikačních technologií. O2 je provozovatelem skoro osmi miliónů mobilních a pevných linek, jejichž byl v bývalém Československu právě někdejší SPT Telecom jediným majitelem. Kromě zavedení pevné linky do domu, volání a posílání textových a obrazových zpráv ve své mobilní síti a přístup k internetu nabízí i televizi O2 TV (ve verzích M, L, XL a Multi) až se 120 televizními kanály. Nás však nejvíce zajímají služby týkající se majitelů mobilních zařízení.

Struktura tarifů, které svým zákazníkům nabízí společnost O2, se příliš neliší od té, kterou můžeme vidět i u její konkurence – Vodafone. Opět zde máme tarify pro rodiny, pro mladé, pro jednotlivce a pro podnikatele.

 

Tarify pro jednotlivce

 

Rodinku tarifů pro jednotlivce označuje česká společnost Čecha Petra Kellnera O2 hezky česky: FREE. Možná, že jsou jim čeští zákazníci tak trochu „volní“? Pojďme se na tyto tarify FREE podívat trochu zblízka.

o2 tarify ceny

Nejlevnější z nich je FREE O2 60, která vychází bratru na 349 Kč měsíčně. Obsahuje tyto služby: volání a SMSky neomezeně v rámci O2 sítě;  60 volných minut do ostatních sítí. Po vyčerpání volných minut je cena za volání 3,50 Kč/minuta a SMS do ostatních sítí 1,50 Kč. Z toho, že O2 zdědila po Českém Telecomu veškerou infrastrukturu, těží až dodnes, a proto nabízí volání na pevné linky v rámci svých tarifů zdarma. No, a bez čeho se dnes asi málokdo obejde, je přístup k internetu.

Při koupi tohoto balíčku získáte 50 MB internetu v mobilu  prostřednictvím sítě 4G LTE (tedy v těch místech, kde její signál pokrývá dané území, že;) A cena? Za měsíční paušál zaplatíte 349 Kč. Na tarif je možné získat další slevu ve výši -100Kč  (až 40%), pokud se rozhodnete ještě více utrácet, když si pořídíte firemní Extra kartu.

 

O něco víc stojí balíček s názvem Tarif FREE O2 Plus. Tento měsíční paušál vychází na 499 Kč. Koupí tohoto balíčku klienti získají: neomezené volání a SMS do sítě O2 a na pevné linky. K tomu 200 MB internetu v mobilu (s možností navýšení objemu dat až do 3 GB). Po vyčerpání volných 120 minut do ostatních sítí je cena za volání  3,50/min a 1,50 za SMS.

Pozor: neprovolané minuty se nepřevádí do dalšího měsíce. Také zde klienti s internetem na doma od O2 mají ještě nárok na slevu ve výši 100 Kč. To ostatně platí pro všechny paušály z rodiny FREE, stejně tak jako sleva až 40% pro držitele Extra karty.

 

Nejoblíbenější tarif z kategorie FREE stojí 749 Kč, jmenuje se FREE CZ a najdeme jej i v kategorii pro mladé. Obsahuje neomezené volání a SMS do všech sítí, k tomu data o objemu 1,5 GB (s možností navýšení až na 10 GB).

Tarif FREE Evropa už podle názvu nejlépe poslouží těm, kteří rádi cestují. Za částku 1 199 Kč měsíčně dostanou neomezené volání a SMS do všech sítí v ČR, 300 minut volání  do zahraničí, 300 minut a 300 SMS ze zemí EU. Co se týče internetu, tak nabídka obsahuje 3 GB dat na domácí půdě a 300 MB v EU.

 

Tarify pro mladé

tarif pro mladé

S tarifem [:kůl:] za baťovských 299 Kč získáte 120 min. do všech sítí. Po jejich vyčerpání voláte za 3,50 Kč / min. SMSky můžete v síti O2 posílat neomezeně, jinak vás jedna textovka vyjde na 1,50 Kč. Pro nové zákazníky má O2 bonus v podobě 120 SMS zdarma do sítí mimo O2. Pro surfování na internetu máte k dispozici nijak velkých 200 MB dat, bohužel bez možnosti navýšení.

Tarif [:kůl:] data 1 GB je prakticky stejný jako předchozí s tím rozdílem, že jeho majitel má k dispozici 1 GB dat. Jinak je vše stejné, samozřejmě kromě ceny, která vychází měsíčně na 399 Kč.

 

Tarify pro podnikatele

Je zajímavé, že O2 se sice tváří, že nabízí i tarify pro podnikatele a firmy, ale pokud se složitým menu postupně proklikáte, zjistíte, že se v podstatě vracíte do nabídky … pro jednotlivce. Co tedy nabízí O2 živnostníkům a firmám? Jednání podobné arabskému bazaru – na stránkách je formulář s názvem „Nechte si předložit nabídku“, kam vložíte IČO a aktuální číslo vašeho mobilu a obchodní zástupce se vám ozve s tarifem „šitým na míru“.  Tedy – záleží opravdu jen na vás, kolik si vyhádáte. Takže pěkně česky: „Good Luck!“

O2 nabízí službu O2 PROFI, označenou jako řešení pro podnikatele.  On to vlastně ani žádný specifický tarif není; jde o to, že si sami můžete zkombinovat mobilní, fixní a IT služby podle potřeby. Na svých stránkách uvádí tři ilustrační příklady: nejnižší tarif pro – řekněme OSVČ (podnikající jednotlivce) za cenu 783 Kč měsíčně , středně velký balíček pro menší rodinnou firmu za 2 258 Kč a nakonec nejdražší balík služeb pro dynamicky se rozvíjející středně velkou společnost (s.r.o, akciovka) za 5 543 Kč měsíčně.

Každý z těchto balíčků je namíchaný z jiných ingrediencí přesně podle chuti příslušného klienta a protože jde o záležitost veskrze individuální, nemá cenu ji blíže představovat. Oproti konkurenci je (i díky pevné lince) nabídka O2 velmi pestrá a opravdu jde o komplexní nabídku služeb. Je jen otázka, zda Autoservis U Hrušky využije víc O2 TV s více než 70 kanály nebo volné minuty navíc či větší datový objem. Koneckonců nabídku šitou na míru získáte i od Vodafonu. I když ne tak propagovanou (viditelnou) na webových stránkách.

 

Tarify pro rodiny

Podobně jako u tarifů pro podnikatele O2 uvádí pouze ilustrační příklady, tzn. že si tarif můžete sestavit a zkombinovat dle libosti podle toho, co opravdu využijete.

 

Slevy, bonusy a vychytávky

Stejně jako další operátoři i O2 nabízí možnost dokoupit si větší objem dat (neplatí pro nejlevnější tarif FREE O2 60)  a – co je zajímavé – i balíčky volných minut a SMS do všech sítí. Nabídka těchto doplňkových služeb je označena podle velikosti písmeny S, M, L a XL a dokoupit si můžete od 20 do 100 minut volání, 120 SMS nebo data od 200 MB až po 10 GB.

Pokud si vyberete z  nabídky O2 jeden z nových mobilních telefonů, tak při odevzdání svého starého mobilního přístroje dostanete zpět 700 Kč. Navíc Ti zákazníci, kteří si chtějí pořídit jeden z paušálů typu FREE a mají od O2 také internet na doma, mají slevu dalších 100 Kč.

 

Předplacenky

S předplacenou kartou NA!DLOUHO v rámci akční nabídky předplatitel zaplatí za jeden uskutečněný hovor ve všech sítích na území ČR 5,90 Kč. Skutečnou výhodou této karty je však fakt, že po první minutě voláte zdarma!

To se týká i volání do těchto států: Slovensko, Německo, Rakousko, Polsko – to vše opět za 5,90 Kč/hovor. Do Ruska, Rumunska, Bulharska, Vietnamu a na Ukrajinu pak volá za 5,90 Kč / minutu. SMS v rámci ČR stojí 1,90 Kč, SMS do zahraničí 5 Kč. Tyto ceny platí 30 dní po dobití alespoň 300 Kč nebo po aktivaci nové karty.

sim o2

O2 by prospělo trochu čerstvého vzduchu

Starší výzkum zákaznické spokojenosti (CSI), který v roce 2009 uskutečnila společnost EPSI Rating zjistil, že Češi byli v letech 2006 až 2009 nejméně spokojeni právě s operátorem Telefónica O2. Toto smutné prvenství podtrhuje skutečnost, že – na základě zjištěných faktů – v roce 2009 firmě podstatně poklesla loajalita jejích klientů.

Od té doby uteklo (a přiteklo) spousty vody v řece a změna majitele s sebou patrně přinesla nějakou tu kapku okysličené krve. Ale opravdu jen kapku. V O2 po těch mnoha letech konečně někomu došlo, že stávající (tudíž víceméně prověření a spolehliví zákazníci) by neměli mít horší podmínky než ti nejnovější. Staré uživatele sice potěší tato větička, kterou na webu najde dole na konci přehledu tarifů: Nabídka platí pro nové i stávající zákazníky, nicméně toto tvrzení neplatí vždy a všude. Např. u obou tarifů pro mladé typu kůl: právě probíhá akce, která u stávajících zákazníků spolehlivě vyvolá pocit, jaký by měli při nedostatku kyslíku, neboť „Nabídka 120 SMS do ostatních sítí platí jen pro nové zákazníky“.

Pamatujete si ještě doby, kdy operátor představil zcela nový (a oproti vašemu dosavadnímu), výhodnější tarif?  Taky nemůžete rozdýchat, když se po telefonickém rozhoru s operátorem dozvíte, že nová a samozřejmě výhodnější nabídka platí pouze pro nové zákazníky a vy na ni nemáte nárok?

 

Klady:
 • Jeden ze 3 největších operátorů
 • Rozvětvená infrastruktura + zvýhodněné volání na pevné linky,
 • Široká nabídka služeb
 • Předplacená sim s neomezeným voláním za 5,90Kč

Zápory:
 •  Prakticky totožné neomezené tarify jako konkurence
 •  Žádný tarif který by vyloženě zaujal
 • Z nabídky není zjevné, zda O2 účtuje volání po vteřinách,
 • Špatná pověst a nevhodné chování ke stávajícím zákazníkům.

 


Porovnání cen mobilních operátorů
4 Total Score
Hodnocení operátora O2

O2 je velký moloch, který těží ze své pozice na trhu a je o desítky procent dražší než jeho vlastní virtuálové. Pokud tedy chcete ušetřit a nemáte zájem o neomezený tarif, který všichni velcí operátoři nabízejí za stejnou cenu, doporučuji se pohlédnout i někde jinde. Co naopak nelze vytknout je široká síť prodejen a doplňkových služeb, které tento operátor nabízí.

4Editor's score
Volání
3
Sms
5
Internet
4
Dodatečné služby
8.5
1.4User's score
Volání
1.8
Sms
2
Internet
1
Dodatečné služby
0.9
Add your review  |  Read reviews and comments
31 komentářů
Show all Highest Rating Lowest Rating Add your review
 1. Raději než převádění neprovolaných minut bych uvítal spíš převádění dat pro internet v mobilu. Vypnul jsem si wi-fi, zapomněl na to a najednou jsou skoro všechna data za měsíc fuč…

 2. 0.5
  Volání
  10
  Sms
  10
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  10

  O2 jsem používala 2 roky, kvalita vs cena neodpovídá.

  + PROS: za 42 dnů vám dovolí odejít a máte vidinu konce pekla
  - CONS: vše, nefungující služby, nezkušení operátoři, chybné informace, které poskytují operátoři, nic s vámi nezadají stále jim nefungují systémy a ještě vám drze oznámí, že za 9 minut končí, takže vám nepomohou, to je vrchol
 3. 0.5
  Volání
  10
  Sms
  10
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  10

  Pracoval jsem pro T-Mobile, Vodafone, O2 jako vedoucí pobočky – teď se snažím od O2 dostat co nejvíce lidí – je to opravdu strašné, jak mlží, lžou, zapírají a hledají kličky v tom, aby klienty uvázali na další dva roky – jediné co na ně platí je ČTÚ a jednání jako s verbeží, což obecně i ti lidé tam jsou…

  + PROS: dobíjecí karta s neom. voláním..
  - CONS: Pracoval jsem pro T-Mobile, Vodafone, O2 jako vedoucí pobočky - teď se snažím od O2 dostat co nejvíce lidí - je to opravdu strašné, jak mlží, lžou, zapírají a hledají kličky v tom, aby klienty uvázali na další dva roky - jediné co na ně platí je ČTÚ a jednání jako s verbeží, což obecně i ti lidé tam jsou...
 4. Samy spatny zkušenosti,mel sem internet,ukoncil smlouvu doplatil jsem sve zavazky,jeste se o tom ujistil,a 3mesice na to na me vytahli nedoplatky s kteryma jsem nesouhlasil jelikoz sem mel zato že když já při ukončovánî chci vše doplatit a udelam to,tak na me prece po 3 mes nemuzou neco chtit!reklamaci neuznali,a rok na to me uhani vymahacka spolecnost se 4nasobkem!desny

 5. 1
  Volání
  0
  Sms
  80
  Internet
  0
  Dodatečné služby
  0

  Jsem u nich 15 let, vždycky jsem si tarif nějakým způsobem pořešila a proto jsem nepřestupovala k jinému operátorovi. Nyní ovšem platím bezmála 1000 Kč za služby, které mi nefungují. O 4G můžu snít. Signál žáden, neustále mi padají hovory. Když se už dovolám, tak druhého slyším velice špatně. Na o2 lince, kde si mě přehazovali mezi operátory, až jsem došla na reklamace mi sdělili, že technici potvrdili, že v místě mého bydliště opravdu je špatné pokrytí. Potvrdili mi tedy že nemám ani dostatečný signál ani nechytám internet. Bylo mi porazeno, že si mám přepínat internet, pokaždé, když budu volat…:-Dže potom bude signál určitě lepší a pak si ho zase zapnout, za 849,- Kč luxusní. Tak jsem tedy chtěla odejít, s tím, aby mi odpustili závazek tedy pokutu nějakých 1700,- Kč. Ne. jelikož jak mi milá paní z reklamaci sdělila : bla bla bla ….“Podstatou mobilních služeb je naprostá nezávislost na místě zákazníkova sídla či bydliště, jakož i obecný předpoklad, že účastníci takovou službu budou využívat na různých místech. …“bla bla…

  To, že mi ten zkur..signál padá všude (bydlím u hranic) je vůbec nezajímá. To že nemám internet, nebo pomalý, jak přes vytáčení pevnou linkou !!!! je vůbec nezajímá. Tudíž k O2 si hodně rozmyslete, jestli zavítáte. Jo a každý operátor vám řekne jinou informací, protiřečí si a v konečném důsledku ví velké hovno a vaří z vody, jen aby si udrželi zákazníka. A výborně manipulují se starými lidmi. Babičce, která neumí psát ani sms zřídili drahý internet. Má telefon pro seniory..:-) úsměvné. Samozřejmě byla upsána na dva roky.

  + PROS: nic
  - CONS: lžou, vymýšlí si, podvádí lidi, kteří tomu nerozumí, jen aby uzavřeli smlouvu
 6. 0.5
  Volání
  10
  Sms
  10
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  10

  O2 je to nejhorší co snad může být, mám u nich tarif několik let a teď lituji. Chtěl jsem přestoupit k jinému operátorovi, ale v den kdy jsem donesl výpověď tak mi řekli, že jsou to 2 dny co mi obnovili smlouvu a tudíž jsem zavázán na další 2 roky. Nejhorší je že to mám na IČ a tudíž jsem nebyl o ničem informován a nejde z toho nijak couvnout. Jediná možnost odstupu by byla zaplatit poplatek 18 000Kč a nebo počkat další 2 roky a opravdu si pohlídat datum aby nedošlo opět k obnovení.

  + PROS: Žádné
  - CONS: Nejdražší Těžko se ukončuje smlouva Okrádají lidi
 7. 1
  Volání
  40
  Sms
  40
  Internet
  0
  Dodatečné služby
  0

  Zajímavé přízpěvky

  + PROS: Klady asi žádné. Když byli ještě Eurorel šlo to,ale O2,hrůza a děs. Po novém roce odcházím po 14 letech co mam unich paušál.
  - CONS: Jen lžou a vymýšlejí si. Když jsem si pořizoval unich paušál,bylo mi řečeno že dostanu mobilní telefon a po dvou letech,když si prodloužím snima službu,že dostanu další.Nikdy se tak nestalo,ani po několika volání knim,ani při naštívení specializované prodejny. Dotoho poslední dobou neustálè reklamy a internet co mi nabízí. Složenka na zaplacení paušálu mi přijde kolikrát i po splatnosti ůhrady a pak mi chodí upomínky. Operátoři mi kolikrát říkakí uplně něco jiného než jejich kolegině,kolegové. Proto jsem se rozhodl po novém roce odejít Petr
 8. 0.6
  Volání
  0
  Sms
  0
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  40

  Internet ani televize pravidelně nefungují. Na reklamační se člověk nedovolá (pokud ano tak již neodpoví nazpět), ale novej modem ten byl doma hned, stejnak nepomohl . Hned jak se u nás vyřeší nová služba jdem k ní. O2 si za poslední měsíce nezaslouží ani korunu

  + PROS: Technici jsou ochotní
  - CONS: Nefunkční reklamační Neustálé výpadky tv a internetu
 9. Neznám nikoho kdo by měl připojení od O2 a měl k dispozici na své adrese i kvalitnějšího poskytovatele připojení. Opravdu k tomu není žádný důvod a lidi opravdu nevolte připojení od O2 pokud to není jediné a poslední připojení, které lze na Vaší adrese získat.

 10. 3.85
  Volání
  100
  Sms
  100
  Internet
  40
  Dodatečné služby
  70

  Jsem naprosto spokojen se sluzbami 02 akorat kazdy miusi vedet co chce a co si kupuje ne-li co podepisuje to je zasadni vec pomoc na lince at poruch nebo jine lince je super neobyjou vas a pokud ano nutne kontaktovat 02 bez rozcileni zameatnanec jako zamestnanec nie ? 😉 jsme jen Lidi 🙂 ovsem musime vedet na co a proc se na to ptaame ne jen potrebuju a dejte znalost zakona neomlouva 🙂 diky moc a za drobne technickr nedostatky telefonu odpovida vase smlouva nikoli 02 😉 nutno procist a poptat se ne-ili jen dozfat a buzerovat diky jste prijemna parta 🙂

 11. 0.5
  Volání
  10
  Sms
  20
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  0

  Neochota cokoliv řešit.. obchodní zástupci jen slibují nikdy nic nedodrží. hrůza.

  + PROS: žádné
  - CONS: nefunkční síť jak internet tak volání. jejich obchodní zástupci jen mlží atd. takže ještě rok bič a pryč.
 12. Odpovědět
  Veronika Jindrova 6.4.2018 at 19:59
  0.1
  Volání
  10
  Sms
  0
  Internet
  0
  Dodatečné služby
  0

  ZLODĚJI A PODVODNÍCI!!! To za co si platíme jsme nikdy neměli (rychlost a kvalita připojení je tak na 1/2 úrovni)…arogantní “pani” na pobočce…i přesto, ze O2 technik potvrdil závadu, tak O2 trvá na tom, ze závada není na jejich straně. Hanba!!! Hnus!

  + PROS: NIC!!!
  - CONS: Pomalý internet, neschopný a neochotně personál, odmítají uznat chybu na své straně
 13. 0.5
  Volání
  10
  Sms
  10
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  10

  Naprosto otřesné, je to podvod na tahání peněz z lidí.

  + PROS: žádné
  - CONS: všechno špatně, je to mafie, nikoli poskytovatel služeb
 14. 0.5
  Volání
  10
  Sms
  10
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  10

  Mám velmi hořkou zkušenost. Loni v dubnu jsem si k mobilnímu tarifu pořídila i internet domů i s modemem za 499 kč, před týdnem jsem zjistila, že jakmile mám tarif i internet od O2, mám nárok na 100kč slevu každý měsíc, o čemž se mi paní za pultem nezmínila. V podstatě jsem vyhodila z okna 1400 kč a výsledek po reklamaci? K pláči… Platí zde jakási dvouměsíční lhůta, takže nám vrátí peníze pouze 2 měsíce zpětně. TÍMTO CHCI VAROVAT OSTATNÍ SPOTŘEBITELE, ABY SI ZKONTROLOVALI SVÉ VÝPISY A NESKONČILI OŠKUBANÍ JAKO MY!!! Po uplynutí dvouleté lhůty z O2 odcházíme (sankce jim k tomu všemu opravdu platit nebudu).

  - CONS: Neskutečně drahý internet, který ještě ke všemu padá. (499 kč za 20Mb/s, dokupování 50Mb internetu za 49 kč k tarifu, což je proti konkurenci neskutečná drzost!!! Podbízení "výhodnějších" a také mnohem dražších tarifů Podvodné jednání Podávání neúplných informací při podpisu smluv Celkově špatné zacházení se zákazníky
 15. nejhorší není co dodat dovolat se po 16 není méžné

 16. 0.5
  Volání
  10
  Sms
  10
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  10

  Chybné účtování, které společnost přizná, ale neuhradí. Marketingové obtěžování i přes písemný nesouhlas, chybové odesílání sms jízdenek. Nedoporučuji o2

 17. 0.1
  Volání
  10
  Sms
  0
  Internet
  0
  Dodatečné služby
  0

  Už po 4. se mi stalo, že jsem se prostě na o2 lince nikam nedovolal. Po hodině otravné hudby dokola v intervalu 10sec, ze které mi každou chvíli šla hlava kolem. Se prostě a zkrátka člověk nedovolá!!!!!! Není to poprvé. Předtím jsem byl u vodafone. Sice komplikovanější řešení s nimi, ale za to férovost a funkční operátoři. O2 jsou jen zloději. Nikdy si u nich neberte žádný tarif. Vše je předražené a lidi v O2 jsou neochotné zrůdy. Velké zklamání. A to u nich mám všechna firemní čísla, internet doma i v mobilu atd. Platím přes 7 tisíc měsíčně. Stejně si člověka neváží! HNUS !

 18. Díky společnosti O2,už jsme 3 měsíce bez internetu, díky operátorům,které vůbec nechtějí nic řešit a pomáhat ,chovají se hnusně ke zákazníkům. Nikdy nic v životě nechci mít společného s O2. Jsou nejhorší

 19. Odpovědět
  Alexandra Fuchsová 2.1.2019 at 13:54
  0.35
  Volání
  10
  Sms
  10
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  0

  NAJVAČŠIA CHYBA V MOJOM ŽIVOTE !!! To, že moj priatel Jozef Gonda v Čr prešiel do O2 Česko bola ta najvačšia chyba. Nikomu to nedoporučujem. V O2 Česko pracujú iba klamári a podvodníci a jediné o čo im ide vytiahnuť z vás najviac peňazi. Nikto v živote tak neoklamal mojho priatela ako jeden nemenovany ( bohužial neviem meno ) predajca v O2 v Palladiu v Prahe. 30 minut nás presviedčal o tom ake je úžasne vziat si váš paušal, ake to má výhody, že tam nie je žiadna viazanosť a že to stojí za vyskúšanie. Keďže v dnešnej dobe, my hlúpi ľudia, každému veríme, jasné že sme na mieste nečítali 15 stránkovu zmluvu ale vyskušali sme to. Pán predajca nás náhlil rýchlo všetko podpísať a keď sme si po mesiaci uvedomili, že asi to nemá až take výhody a chceli by sme s tým skončiť, nebolo cesty spať. Každá z uvedených výhod sa ukázala ako jedna obrovská nevýhoda a kecy o neviazanosti boli taktiež klamstvom. S týmto odporným paušálom a odpornými ľuďmi musíme teraz do konca obdobia spolupracovať a kŕmiť vás obrovskými peniazmi za niečo čo ani nevyužívame. Nehovoriac o tom, že platit 1000kč za paušál a nemocť z ČR volať na Slovensko bez poplatku je trošku cez !!! V akej dobe žijete ? CHvalaBohu všetci ostatní operátori žiju v dnešnej dobe a využívajú možnosti roamingu a neplatia 10kč za hovor na SK. A bonus k tomu ? Ak si náhodou nie ste v niečom istí, v O2 sa nedá verit nikomu ! Ked sa opýtame niečo online poradcov, každý z nich nám povie niečo iné čo je na stránke a tak vám príde faktúra za 3300kč za mesiac, pretože pán online poradca sa pomýlil ! Ale platiť to bude kto ? Jasneé, že nie on ! FUJ, nikdy viac, nevieme sa dočkať kedy nám skonči viazanosť a túto vec budeme šíriť všade okolo nás.

  + PROS: žiadne
  - CONS: všetko
 20. Odpovědět
  Na*raná zákaznice 22.1.2019 at 15:17
  0.25
  Volání
  0
  Sms
  0
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  10

  Už nikdy víc! Neuvěřitelná neochota a neschopnost. Na licne očividně dělají nedostatečně zaškolení (zda-li vůbec) lidé, tudíž jsou neschopní, místo aby si došli pro radu podělají co můžou a dělají jakoby nic. Navíc zaměstnávat na infolince občany, kteří český jazyk absolutně neovládají? Brilantní nápad. Když jsem se pána s lámanou češtinou, který komítal mezi ukrajinštinou a pár českými naučenými výrazy, zeptala zda mi rozumí a nemám mluvit pomaleji, odpověděl mi „jistě, hned to bude“. Neschopnost a neochota na nejvyšší úrovni, výpadky internetu jsou u nás na denním pořádku, tedy technik je u nás nejméně jednou do měsíce. Nakonec zjistili, že je celou dobu problém v routeru. Na pobočce jsou snad ještě neschopnější než online. Mou reklamaci stále nevyřídili, platím tedy již dva týdny za nefunkční internet. Nejlepší je, že i po telefonátu, ze kterého je jasně patrná naprostá nespokojenost se službami jsou schopni nabízet další. A co takhle o2 TV? Nekoukám na televizi? Ale u nás byste ji měla jen 99.. Perfektní. Pokud uvažujete o jejich službách, doporučuji vzít nohy na ramena.

  + PROS: Naprosto nic
  - CONS: Neschopnost, neochota, nefunkční služby za které si berou peníze. Vnucování dalších produktů s vědomím, že i jeden od nich je dost.
 21. 0.5
  Volání
  10
  Sms
  10
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  10

  Předražené. Dva měsíce řeším nedorozumění v platbách. Je mi tvrzeno, že nemám zalacenou fakturu před 6 měsíci. Posílám na dva meily od operatora doklady o zaplacení a marně čekám na zpětnou vazbu. Účtování penále by jim šlo.

 22. 0.5
  Volání
  10
  Sms
  10
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  10

  Hrůza. Permanentně vypadává signál. Komunikace přes operátora vede maximálně k tomu aby prodal další produkt. Převod platby v dnešní době 7 dnů a ještě ani po těchto dnech operátor neví zda má platbu na úctě. Ale zase dokáží během jednoho dne poslat 7 krát tutéž sms s vyučtováním za služby.

 23. Tarif OPTIMAL HD od O2 s max rychlosti 20 Mb/s je podvod na zákazníky. Skutečná rychlost se pohybuje kolem 2-4 Mb/s. Při reklamaci u O2 mi bylo sděleno, že garantovaná rychlost je pouze 64 kb/s, takže směšná rychlost a prakticky nepoužitelný internet.

 24. 2.5
  Volání
  100
  Sms
  90
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  0

  O2 nedoporučuju,už jsem byl u nich 1x a já blbec se k nim vrátil!Tají trvání smlouvy, nikde ve svém účtu tento údaj ani smlouvu neuvádí!!! A ty stránky, to trvalo věky až se mi minimalisticky zprovoznil účet, hrůza hrůz!!!Již nikdy k nim a nikdy jinak!!!

 25. Odpovědět
  O2 nespokojeny zakaznik 13.4.2019 at 14:49

  Prosím O2 … zabalte to .. už to není vtipný

 26. Odpovědět
  Ladislav Tomasek 24.4.2019 at 7:03
  0.1
  Volání
  0
  Sms
  0
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  0

  Kolisajici rychlost pripojeni k internetu. Pri vypadku pripojeni ktere evidentne neni zpusobeno klientem reseni ze strany poskytovayele je vice jak 30 hodin. Pro uzivatele pracujiciho z domu je to docela problem.

 27. 0.25
  Volání
  0
  Sms
  0
  Internet
  20
  Dodatečné služby
  0

  Nejhorší co jsem měl, měl jsem upc a super. Tět jsem 2dny u O2 a špatné nefunguje seká se.!

 28. 0.25
  Volání
  0
  Sms
  0
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  10

  Hrozná zkušenost. Pokud chcete výpověď, tak se těšte, to se nedá dost dobře popsat. Přehazují si vás jak horký brambor, tu na tu výpověď zapomenou, pak tvrdí, že se to nemůže stát, nemáte se kam dovolat, stále žasnete, co si ještě vymyslí. Třeba výpověď se u nich jmenuje objedávka…. Nebo dají číslo na nějakou firmu a objednat si u nich proměření kabelů… S touto firmou fakt už nikdy, nikomu to nedporučuji.

  + PROS: jelo to pomlau ale bez výpadků reklama jim jde skvěle, doporučení - kupte si lepší modem, plaťte víc a půjde vám to rychleji :-D
  - CONS: Už tak vysoká cena, dvojnásobek menších firem i po slevě rychlost třetina toho jsem platil výmluvy na kabeláž, modem, počasí v Austrálii nedostupnost podpory vše ústně, potvrzení neposíláme...
 29. Jedním slovem : HRŮZA
  Odpojení pevné linky – trvání půl roku, kdy samozřejmě stále musím platit.
  Několik variant, jak to udělat a když je vše napsané a připravené, jak JEDEN PRACOVNÍK na zákaznické lince řekne, DRUHÝ zamítne.
  Vyřešit na pobočce nelze – to se „prý“ nedělá a po telefonu nelze….Tak jak tedy? Oficiální stížnost na O2 – nikdo se neobtěžuje poslat vyjádření k dané situaci, ale zasílání upomínek o nezaplacení je bez problému. (několik ÚPLNĚ STEJNÝCH UPOMÍNEK během jednoho týdne a samozřejmě si účtují náklady na zaslanou upomínku)
  Tomu říkám služby.
  Na fráze : „Váš hovor je monitorován“, jsem reagovala slovy, tak ať si ho někdo poslechne, co „TI“ na druhém konci slibují. Protože jsou to jen lži, výmysly a následné tahání peněz ( a nejedná se o malé částky) z lidí.

 30. Odpovědět
  Dominika Nováková 30.9.2019 at 9:58
  0.85
  Volání
  40
  Sms
  20
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  0

  Hrozný operátor a pobočka Česká Lípa ani nechodit tam

  + PROS: Neschopnost převést stávající služby do 2 měsíců. Nejenže jsme to období musely zaplatit a to bez využívání služeb a ještě blbé kecy jako kdyby jsme si za to mohly samy
  - CONS: Neochotní lidi,opakování toho samého dokola. NEDOPORUČUJI,pokud se teda nenudíte a jste právník
 31. Příšerná zkušenost sem u nich už x let a ani tak nemůžu počítat s lepším zacházením teď jsem si byl změnit tarif kvůli tomu abych ušetřil ale to že budu doplácet předchozí tarif kvůli půl měsíci do skončení smlouvy mi samozřejmě nikdo neoznámil…hamty hamty….kvůli nové anténě jsem musel 4x odcházet dřív domů z práce než mi to konečně někdo přišel udělat a samozřejmě mi zas nikdo neřek že budu servisákům ještě něco platit a nakonec si vezmu dovolenou kvůli jejich vánoční nabídce s televizí a ejhle zase nikdo nedorazil!!!!!a nějaká náhrada? nebo zájem? NE jen samý mi za to nemůžeme to támhlety ……HRŮZA Opravdu nikomu nedoporučuji …..sám přemýšlím že půjdu jinam!!!!!

Napište svou recenzi operátora nebo komentář

Your total score

Srovnání operátorů