Tesco mobil zavádí neomezené volání – vyplatí se?


Operátor Tesco mobil zařadil do své nabídky hned dvě nové služby. V novém ceníku, který začne platit od 15.7.2016 tak najdete možnost neomezeného volání za 120 Kč týdně a vedle toho ještě balíček 200 minut/sms za 200 Kč. Vedle toho ještě získáte za každé dobití kreditu nad tři stovky poukázku na nákup v hodnotě 50 Kč.

Výsledná cena neomezeného volání 480 Kč měsíčně nijak extra nenadchne, za podobnou cenu ji nabízí prakticky všichni virtuální operátoři. Zajímavé je na něm ale placení z kreditu a týdenní účtování, které je na trhu jedinečné. Nemusíte si tak zařizovat paušál a balíček můžete aktivovat jen když potřebujete.

Zajímavý je také balíček s 200 volnými jednotkami za 200 korun, který na trhu prakticky nemá konkurenci. Prakticky žádný z operátorů totiž nenabízí minutu volání a sms za korunu (například u operátora Koruna mobil je nastavena nevýhodná tarifikace). Tento balíček je tedy zajímavou alternativou pro ty, kteří příliš moc neprovolají a nechtějí se vázat paušálem.

nový ceník od tesco mobilu

Vyplatí se Tesco mobil?

Tesco mobil je při základní ceně volání 2,5 Kč/ minutu jedním z dražších virtuálů, ale jako jeden z mála operátorů nepožaduje od zákazníků poplatky za vedení simkarty (platnost kreditu je půl roku) a poskytuje zákazníkum nekolik výhod, které jsou popsány v tomto článku. Takže i když jste propásli nabídku zdvojnásobení kreditu při dobití, kterou Tesco mobil lákal nové zákazníky, určitě se vyplatí si jeho nabídku projít a podívat se na jeho ceník. Tento operátor totiž není pro každého, ale své zákazníky si jistě najde.


Porovnání cen mobilních operátorů
Napište nám svůj názor

Napsat odpověď