Tesco mobile recenze a hodnocení


Tesco mobile je jedním z prvních virtuálních operátorů na českém trhu a v roce 2013 si získal mnoho uživatelů svou dnes již neplatnou akcí 100% kreditu zdarma. I tak ale lze přes Tesco mobile volat a smskovat za poměrně zajímavé ceny. Ovšem musíte pravidelně nabíjet kredit.

Co Tesco mobile nabízí?

základní cena volání u Tesco mobile bez výhod

Cena volání bez pravidelného dobití kreditu je poměrné vysoká, nemusíte ale platit měsíční poplatek za simkartu jako u jiných operátorů.

Výhody tohoto operátora se točí hlavně kolem pravidelného dobíjení. Pokud si každý měsíc dobijete alespoň 300 korun, získáváte zdarma 1Gb dat na internetové rádia a rovněž voláte jen za 1,5 Kč a smskujete za korunu (oproti 2,5Kč za volání a 1,5Kč za sms při obvyklém tarifu). Pokud jste si navíc pořídili sim kartu před únorem 2015, zůstává vám i bonus v podobě dvojnásobku kreditu při každém dobití.

výhody zadobití u Tesco mobilu

Volání do Tesco mobile zdarma s Club card

Simkartu je možné zdarma propojit se svou klubovou kartou a po každém dobití kreditu pak získáte 30 dní volání zdarma do vlastní sítě. Jako bonus získáte navíc až 10% kreditu zpět ve formě Club card bodu. Pokud navíc máte aktivovanou funkci automatického dobíjení kreditu Dynamo, převede se hned až 20% kreditů ve formě bodů. (akce platí od léta 2017) Pro členy Club card navíc platí akce 50Kč zpět ve formě bodů nebo bonusového kreditu za každé dobití nad 300Kč.

Internet u Tesco mobile

Mobilní internet máte dostupný ve formě denního balíčku „Do konce dne“ za cenu 19 korun. Celkem takto můžete probrouzdat až 50MB dat.

Můžete si také aktivovat balíček na měsíc 100 MB dat pak vyjde na 99 korun, 300 MB je za 199 korun a 1000MB pořídíte za tři stovky. Co se týče internetu je tedy Tesco mobile průměrným operátorem.

tesco mobil internet

Paušální balíčky

Heslem Tesco mobile je volání bez smlouvy a nenabízí tedy klasické paušální balíčky. Objednat si však můžete paušální balíček na 30 dní za 200 korun, který obsahuje volání a sms do Tesco mobile zdarma a 200 minut volání nebo sms do jiných sítí.

Nově navíc máte možnost aktivovat neomezené volání do všech sítí za 120 Kč/7dní (cca 510Kč/měsíc). Tato nabídka však není až tak výhodná a shoduje se s konkurencí ( Např. Fayn mobil jej má za 479Kč).

Pozor: Balíčky se obnovují automaticky a nespotřebované minuty a sms se nepřevádí do dalšího období.

nový ceník od tesco mobilu

Kolik stojí sim karta a další poplatky?

Tesco mobile simkartu si můžete pořídit za 150 korun v jakékoli prodejně Tesco nebo objednat v internetové samoobsluze. Často se stává, že na pořízení simkarty dostanete při nákupu bonusový kupón na 100 korun kreditu. Ve výsledku vás tedy karta může stát jen 50 korun. Žádné další poplatky neplatíte.

Vyplatí přejít k Tesco mobile?

Podmínkou k získání většiny bonusových služeb je pravidelné měsíční dobíjení kreditu ve výši alespoň 300 korun. Pokud této hranice nedosáhnete, představuje Tesco mobile pouze průměrného virtuálního operátora bez větších výhod. Pravidelně platící zákazníci se ale dočkají levnějšího volání, které je do vlastní sítě dokonce zdarma a bezplatného internetového rádia přes služby Youradio, Evropa 2, Frekvence 1, ZET a Pigy.cz.


Porovnání cen mobilních operátorů

Tesco mobile

Tesco mobile
6.7

Volaní

6/10

  Sms

  7/10

   Internet

   6/10

    Dodatečné služby

    8/10

     Celkově

     7/10

      Klady

      • Výhody při pravidelném dobíjení
      • Bez dalších poplatků

      Zápory

      • Pokud nedobíjíte alespoň 300 měsíčně jen základní tarif

      Powered by WP Product Review

      4 komentáře
      1. Reply
       Kar 17.2.2018 at 1:58

       Volaní

       9.8

       Sms

       10

       Internet

       0.3

       Dodatečné služby

       0.3

       Celkově

       0.2

       Trapny

      2. Reply
       Milly 2.5.2018 at 15:47

       Volaní

       4.1

       Sms

       3.2

       Celkově

       3.6

       Hnus,tenhle operátor,jen zlanaří a pak zablokuje,hlavně ze si strhne!!!!!Nikdy,přecházím jinam!!!!

      3. Reply
       Lucie Drtinova 22.6.2018 at 14:59

       Volaní

       0.5

       Sms

       0.5

       Internet

       0.5

       Dodatečné služby

       0.2

       Celkově

       0.4

       Okamžitě měním mobilního operátora. 1.) Ze začátku se mi kredit dobil později
       2.) Po druhém dobití za pěkný prachy se mi doteď NEDOBIL a to už to je nějakých 11 měsíců! NEPODPORUJTE JE! MAJÍ V TOM ÚPLNEJ GULÁŠ A FURT VÁM SPAMUJOU NĚJAKÝ DEBILNÍ SMSKY OHLEDNĚ TESCA! S mobilníma datama další problém – hned vám odečtou 19Kč a to i když si je zapnete jen na minutku.

      4. […] volání jsou nejsou až tak výhodné (například Blesk mobil a Tesco mobil nabízejí 200 minut za 200 Kč), ale co je hlavní je cena internetu. Za 100 Kč dostanete hned […]

      Napsat odpověď