Blesk mobil rozdává kredit zdarma při zakoupení simkarty online


Blesk mobil nabízí svým novým klientům zvýšení základního kreditu o 100 korun pokud simkartu zakoupíte přes jeho eshop. Za cenu 150Kč tak získáte 250 Kč kreditu a dopravu simkarty až domů. Tato akce trvá až do 31.12.2016 ale není ojedinělá.

Například 9. září se v novinách Blesk a Aha objevil kupon, který po aktivaci bezplatně dobije 300 korun kreditu bez dalších podmínek. Podobné akce prozatím Blesk mobil pořádá několikrát do roka, ale je jasné, že tato „charita“ nemůže vydržet věčné a hlavním cílem je nalákat nové zákazníky.

Vyplatí se Blesk Mobil?

Volání u Blesk mobilu stojí 2,5Kč/minuta, což je jedno z nejdražších volání na trhu virtuálních operátorů (klasičtí operátoři jsou ještě o korunu dražší). Na druhou stranu, ale najdete soustu zajímavých akcí a jednorázových bonusů, které se snaží tuto nevýhodu omezit (volání na vybrané číslo za korunu a jednorázové akce na kredit). Každopádně se zdá, že to Blesk mobilu vychází, protože jeho uživatelská základna se rozšířila na 400 tisíc uživatelů a na akce jako jsou kredit zdarma lidé slyší. Pokud vás akce Blesku zaujala, můžete si ještě přečíst naší recenzi nebo si porovnat všechny operátory.


Porovnání cen mobilních operátorů
Napište nám svůj názor

Napište svou recenzi operátora nebo komentář

Srovnání operátorů