BLESKmobil nabízí zdarma 50 MB dat za dobití


BLESKmobil přišel na trh s novinkou Svět informací zdarma, díky které nabízí přístup na předem pečlivě vybrané webové stránky, aniž byste museli čerpat data. Mezi tyto stránky patří velmi oblíbené praktické auto.cz, reflex.cz, isport.cz, blesk.cz a bleskmobil.cz.

Nemusíte tak mít ani připojeni k wi-fi. Novinky, zprávy a informace lze sledovat zcela zdarma a bez dat.

Novinku využijí noví i stávající zákazníci. K přístupu na tyto portály lze zcela jednoduše využít webový prohlížeč s funkcí přímého přístupu na internet. Do adresního řádku standardně zadáte adresu jednoho z uvedených portálů a pak už si jen užíváte plnohodnotný přístup k jejich obsahu.

V případě, že uvedený výběr neobsahuje vaše oblíbené stránky, nabízí BLESK mobil za každé dobití kreditu zdarma 50 MB dat, a tím vám umožňuje vychutnat si jakékoli webové portály kdykoli chcete, a to vše díky vysokorychlostnímu připojení LTE. Operátor nabízí i LTE SIM kartu, která plně podporuje takové připojení. O víkendu dále je dále možné volat do všech sítí již za 1,- Kč za minutu a mimo víkend za tuto cenu na tři zvolená mobilní čísla, vždy po celých třicet dní od dobití.

PS: Jestli vám internet za dobití nestačí, pořiďte si Mobil.cz a máte 200 MB za každé dobití


Porovnání cen mobilních operátorů
Napište nám svůj názor

Napište svou recenzi operátora nebo komentář

Srovnání operátorů