ČEZ mobile


Společnost ČEZ nabízí již nějakou dobu kromě elektřiny a plynu také služby mobilního operátora za opravdu zajímavé ceny. Odběr energií není podmínkou, ale je jistě výhodou, kterou poskytoval odměňuje neomezeným množstvím SMS do sítě ČEZ zcela zdarma.

ČEZ mobile v současné době nabízí širokou škálu balíčků, ze které si vybere v podstatě každý.

Základní nabídka se také jmenuje Pro každého a nabízí zajímavé tarify již od 270,- Kč za měsíc. Za tuto cenu získáte 200 volných minut a 200 MB dat. Pokud provoláte více minut, tak by vás mohla zaujmout nabídka v ceně 350,- Kč měsíčně. Získáte tak 500 volných minut a 500 MB. Již za 450,- Kč pak můžete provolat 1000 minut a užít si 1 GB dat!

ČEZ mobile myslí také na seniory, jejich potřeby a možnosti a nabízí jim základní tarif s 50 volnými SMS za velmi pozitivní sumu 40,- Kč měsíčně. Pokud vaši blízcí i rádi volají, tak za 190,- Kč dostanou k uvedeným SMS také 100 volných minut. A za 260,- Kč měsíčně navíc i 200 MB dat.

Operátor zná své zákazníky, a tak se umí přizpůsobit opravdu všem. Studentům tak nabízí především velmi výhodné balíčky plné dat. Za 250,- Kč měsíčně mohou mít kromě 50 minut k volání i 1 GB dat. Za 450,- Kč dokonce 3 GB, se kterým si mohou vychutnat internet opravdu zcela. Studenti mohou využít i možnost pořízení tzv. nulového tarifu v akci První mobil a platit tak za opravdu provolané minuty, odeslané SMS a spotřebovaná data.

Skvělé ceny oceníte i jako rodina. Tarify Pro maminkuPro tatínka a Pro školáka v ceně od 200,- Kč do 370,- Kč měsíčně se skvěle přizpůsobí vaším domácím potřebám.

ČEZ mobile myslí i na podnikatele a zvýhodňuje jejich tarify. Tarif Pro šéfa vám umožní provolat až 100 minut a využít celé 3 GB dat za 600,- Kč. Pro zaměstnance pak velmi výhodná cena 220,- Kč měsíčně přináší 100 minut na volání a 200 MB dat. Další možnost nabízí s nulovou cenou pro příchozí hovory, kterou využijí především všichni příjemci častých a dlouhých hovorů.

Pokud jste nároční, a i tato nabídka je vám málo, pak si vytvořte tarif dle svých představ. ČEZ mobile nabízí volitelnou kombinaci volání, SMS a dat, kterou si namícháte dle svých aktuálních požadavků.

Stejným způsobem si velmi jednoduše můžete nakombinovat ideální balíček neomezeného volání, a to buď v rámci sítě ČEZ nebo volitelně do jiných sítí ostatních mobilních operátorů v ČR, současně si můžete připojit i balíček dat na každý měsíc. Dva tisíce SMS zdarma je pak bonus navíc pro každou z kombinací.

 


Porovnání cen mobilních operátorů

Tags:

Napište nám svůj názor

Napište svou recenzi operátora nebo komentář

Srovnání operátorů