Corasta hodnocení operátora


Corasta je dalším z několika desítek virtuálních operátorů, který se mimo prodeje mobilních služeb zabývá také přeprodejem plynu a energií. Pro mobilní služby využívá tento operátor síť Vodafonu. Corasta v současnosti nabízí jen jeden tarif, ale stále je možné si objednat i starší tarify.

Co Corasta nabízí?

Hlavní tarif Corasty je tarif 99, který za 99 Kč měsíčně nabídne volání za 99 haléřů a internet za neuvěřitelných 379 Kč/ 1,2 GB + 29 Kč za internet v mobilu u kterého se ale nikde nedočtete co za ty peníze vůbec dostanete. V době kdy u konkurence seženete gigabajt za dvě stovky je tato cena dost přemrštěná.Corasta mobilní tarif

Vedle základního tarifů nabízí Corasta ještě staré tarify s volnými minutami a také neomezené volání a sms, které je ale dražší než u konkurence (například Fayn mobil nabízí neomezené volání za 389 Kč).  Poměrně výhodný je akorát  Tarif A neboť v balíčku máte dohromady 200 minut a sms za 195 korun, ale i toto je u konkurence možné najít výhodněji (například Mobil.cz nabízí 200 minut nebo sms za 200Kč bez nutnosti platit paušál.

operátor corasta hodnocení

Tarifikace při volání je 60+1 a smlouvy se uzavírají na dobu neurčitou s možností okamžité výpovědi.

Doplňkové balíčky dat a volání

Pokud chcete dokoupit data nebo baličky volných minut, máte podle starého ceníku možnost vybírat z několika variant. Za 69 korun dostanete 150 MB dat na měsíc a za 369 korun gigabajt. První balíček je cenově průměrný a ten druhý naprostá katastrofa.

Další volitelné balíčky jsou volné sms nebo minuty volání. Sto minut nebo sms získáte za 97 korun.

Poplatky a další služby

Vedle klasických mobilnách služeb nabízí i volání přes internet podobně jako Skype. Jediným poplatkem operátora je 363 korun za přenesení čísla.

Hodnocení operátora Corasta

Corasta je průměrný operátor s podprůměrnou cenou za internet, který má co nabídnout snad jen lidem toužícím po levném neomezeném volání bez dat a sms, ale za vyšší cenu než u konkurence. Naopak se nehodí pro uživatele nevyužívající telefon moc často nebo milovníky internetu.

Další výtkou může být i jistá neudržovanost stránek. Například nabídka levnějšího volání pro odběratele energií, která vlastně neexistuje, protože už dva roky odkazuje na zrušený eshop. Můžeme tedy jen doufat, že se o své zákazníky stará Corasta lépe než o stránky.

Web operátora


Porovnání cen mobilních operátorů

Corasta

4.7

Volaní

6.0/10

Sms

6.0/10

Internet

2.0/10

Dodatečné služby

5.0/10

Celkově

4.5/10

Klady

  • Neomezené tarify

Zápory

  • Předražený internet
  • Nehodí se pro ty co málo volají
  • Zastaralý web
Napište nám svůj názor

Napište svou recenzi operátora nebo komentář

Srovnání operátorů