Go mobil – hodnocení a zkušenosti


Go mobil je dalším z virtuálních operátorů, který se svou nabídkou vymyká průměru. Tento operátor od společnosti TERMS a.s vznikl v červnu 2013 a dnes obsluhuje přibližně 28 tisíc aktivních simkaret.

Tarify Go mobil a speciální výhody

Go mobil nabízí už v základním bezplatném tarifu poměrně levné volání za 1,90 Kč/minuta a sms za 1,50 Kč, což je výrazně levnější než například populární Blesk mobil (2,5 Kč/minuta) nebo MobilCZ (2,2Kč/minuta). K základnímu tarifu navíc získáte volání do vlastní sítě za 90 haléřu.

Tarif na míru klidně každý měsíc

Pokud chcete něco víc než jen základní volání, můžete si v tarifní kalkulačce nastavit tarif přesně podle potřeb. Můžete si nastavit počet volných minut, sms a data. Čím větší balíček si pořídíte, tím více ušetříte a ve finále se můžete dostat s voláním a sms i pod korunu za minutu. Pro náročnější telefonisty ale tato nabídka není příliš vhodná, protože nastavením nejvyššího tarifu získáte 300 minut, 300 sms a 1,5 gb dat za 925 korun měsíčně, což vyjde mnohem dráž než běžné neomezené nabídky operátorů. Ač je tedy možnost tvorby vlastního tarifu zajímavou funkcí, je vhodné si vytvořený tarif porovnat s jinými nabídkami abyste zbytečně nepřepláceli.

Základní cena tarifu je 25 korun měsíčně a tato částka se připočítává k výsledné ceně služeb v balíčku.

go mobil

Kalkulačka tarifů Go mobilu

Další z možností kalkulačky jsou aktivace neomezeného volání do sítě Go mobil za 99 korun měsíčně.

Internet u Go mobil

Internetové balíčky jsou u Go mobilu poměrně výhodné a a ceny se pohybují od 95 korun měsíčné, za které dostanete 150 MB dat až k 375 korunám za 1,5Gb. Navíc je možné si za drobný poplatek aktivovat vysokorychlostní internet LTE (nyní je v akci zdarma do 31.7.2017).

Go mobil navíc poskutuje možnosti pořídit si datovou simkartu nebo wifi router a získat tak internet na cesty za velice zajímavou cenu. Za 10 GB dat pak zaplatíte jen 650 korun měsíčně, což je nejvýhodnější cena na trhu. Pokud je pro vás tento limit příliš velký, tak za zmínku ještě stojí tarif s 3 GB dat za 450 Kč měsíčně. Levnější nabídky pak již tak výhodné nejsou.

Další služby a poplatky

Simkartu můžete zakoupit na webu a vybraných místech za 100Kč. Převod stávajícího čísla je zdarma. Operátor vyžaduje u neplacených tarifů útratu alespoň 500 korun za půl roku. Nebude-li této částky dosaženo, účtuje si poplatek 30 korun měsíčně za vedení sim karty.

Hodnocení Go mobilu

Go mobil je operátor vhodný zejména pro klienty s útratou do 500 korun, kteří nepotřebují k životu neomezený tarif. Kvůli nutnosti provolat alespoň alespoň 500 korun za půl roku (asi 83 korun měsíčné) není tento operátor vhodný ani pro zájemce, kteří volají jen svátečně, jinak se totiž nevyhnete poplatku 30 korun měsíčně za simkartu.

Naopak jistě si zde najdou své zájemci o internetové připojení, které je zde výhodné a rozhodně zajímavou funkcí je i tarifní kalkulačka, která umožňuje poskládání tarifu přesně na míru vašim požadavkům.

web operátora


Porovnání cen mobilních operátorů

Go mobil

7.3

Volaní

7.5/10

Sms

7.5/10

Internet

7.0/10

Dodatečné služby

7.0/10

Celkově

7.5/10

Klady

 • Voláni do vlastní sítě za 90 haleřů
 • Levný internet a Facebook bez omezení
 • Vlastní tarif na míru
 • LTE

Zápory

 • Nutné provolat alespoň 500Kč za půl roku
 • Nemůže konkurovat neomezeným tarifům
13 komentářů
 1. Volaní

  10.00

  Sms

  10.00

  Internet

  0.00

  Dodatečné služby

  0.00

  Celkově

  10.00

  Dle meho nazoru, se vyplati tem co potrebuji prevazne volat. Poridil jsem to pro otce.
  200min za 225kc mesicne je pro nej vetsinou dostacujici. Prevola to malo kdy.
  Dalsi duvody pro jsou prehledny web a pro me to ze to pouziva sit tmobilu.

 2. A nezapomeňte dopsat že na rozdíl od jiných nemusím podepisovat žadné smlouvy jsem u nich od začátku tj. červen 2013 a jsem maximálně spokojen.A Neomezené volání se dá zařidit včetně nastavení limitu které upozorní na 80% plnění že se blíží.Jinak když jsem jezdil v zahraničí převážně německo,rakousko ale zapoměl jsem se a ve švycarsku mi to naběhlo protože nejsou EU a rooming byl jinde tak jsem byl rád za Gomobil jinak bych se prohnul.

 3. Volaní

  10.00

  Sms

  9.80

  Internet

  0.00

  Dodatečné služby

  0.00

  Celkově

  6.70

  Go mobil nabízí také tarif za 220Kč Ve vlastní síti zdarma, na výběr je 100minut nebo 150 minut volání zdarma. Pozor! V nabídce není uvedeno, že se to netýká pevných linek, ty se účtují 1,50 za min. Tohle se uvádí až v podrobném ceníku. Jedná se o klamání zákazníka, pokud jim to sdělíte, odpoví vák klasickým asertivním žvástem a prostě to v reklamě na tento terif neuvedou. Nemá smysl s nimi komunikovat.
  Jinak je to dobrý operátor, doporučuji.

 4. Chtěla jsem k tomu to operátorovi přejít, jelikož se mi zalíbil jeho tarif na míru, ale po dnešku mě přešla chuť. Zadala jsem na internetu své telefonní číslo, aby mne mohli kontaktovat, abych si o tom tarifu zjistila více. Zavolala mi tedy nějaká paní, nejspíš jejich operátorka. Normálně a slušně jsem s ní komunikovala a vyptávala se na různé všeobecné věci. A ona mi najednou řekla, jestli nejsem trochu drzá, zda-li mám vůbec české občanství, že po telefonu zním, jako Slovenka. Tak jsem jí opět řekla slušně, že jsem rozená Češka a že mám normálně OP. Nechápu, jak si tohle mohla dovolit, myslím, že takhle se noví klienti nezískávají. Dost mě to zklamalo, jelikož jsem velmi o tom to operátorovi přemýšlela, ale místo toho se budu muset poohlédnout jinde.

 5. Volaní

  4.90

  Sms

  2.00

  Internet

  1.80

  Dodatečné služby

  3.40

  Celkově

  4.90

  U GoMobil jsme byli několik let, v podstatě od jejich počátku. Každé jejich údajné zlevnění vedlo k tomu, že pro náš případ došlo k navýšení plateb. Jejich férovost se postupně vytrácí. Nabízené ceny na internetu již nejsou finální. V případě odchodu za konkurencí již nabízejí lepší nabídku. Tím v mých očích klesají a zapadají mezi velké operátory. Při odchodu bylo také nemilé zjištění, že účtují 250Kč za přechod každého čísla.

 6. Volaní

  9.00

  Sms

  9.00

  Internet

  2.00

  Dodatečné služby

  5.00

  Celkově

  7.50

  Zdravím všechny,
  jsem u GoMobilu asi 2,5 roku. Tarif ve vlastní síti zdarma za 220 Kč. Přestože v mém okolí GoMobil nikdo nemá, takže to „ve vlastní síti zdarma“ se mě netýká. Volám i píšu málo, takže mi to stačí. 150 minut + 50 SMS, nebo 100 + 100. Na začátku mi fungoval v Nokii 220 i FB, pak fungovat přestal, je mi to jedno, jejich internet nevyužívám. Jednou mě naštvali, když mi naúčtovali asi 250 Kč za internetový balíček, který jsem si z minulého měsíce údajně nevypnul. Nevyčerpal jsem z něj ani kB, protože mi internet nefunguje. Přesto mi nevyšli vstříc a nechali mě to zaplatit. Komunikace se zákazníkem, jak zde napsali i jiní, je zde tedy opravdu „česká klasika“ = nevstřícnost. Také mi nefungují SMS na MHD na číslo 90206. A štvou mě z principu i placeným voláním na pevné linky (není v tarifu), ale většinou volám na mobil, takže mě to tolik netrápí. V průměru platím cca 250 – 300 Kč/měs. Jinak volání a SMS fungují spolehlivě a mají přehledný web (to je celkem nepodstatné). Samozřejmě zásadní výhoda pro mě je, že to je bez smlouvy. S novým smartphonem, kde budu chtít samozřejmě internet, je ale asi určitě opustím. Pro „důchodce“, kteří nechtějí internet a píší a volají málo, je to dobrý operátor.

 7. Jsem u GoMobilu asi 2,5 roku. Tarif ve vlastní síti zdarma za 220 Kč. Volám i píšu málo, takže mi to stačí. 150 minut + 50 SMS, nebo 100 + 100. Jednou mě naštvali, když mi naúčtovali asi 250 Kč za internetový balíček, který jsem si z minulého měsíce údajně nevypnul. Nevyčerpal jsem z něj ani kB, protože mi internet nefunguje. Přesto mi nevyšli vstříc a nechali mě to zaplatit. Komunikace se zákazníkem, jak zde napsali i jiní, je zde tedy opravdu „česká klasika“ = nevstřícnost. Také mi nefungují SMS na MHD na číslo 90206. A štvou mě z principu i placeným voláním na pevné linky (není v tarifu), ale většinou volám na mobil, takže mě to tolik netrápí. V průměru platím cca 250 – 300 Kč/měs. Výhoda pro mě je, že to je bez smlouvy.

 8. Minimální plnění (to dělá operátor který používá slogan „žádné závazky“), problémy s ČVOP (fakturují 250, což im ale nedělá problém přenos bezdůvodně odmítnout). Už nikdy víc GoMobil!

 9. Volaní

  9.70

  Sms

  9.80

  Internet

  9.80

  Dodatečné služby

  9.90

  Celkově

  9.90

  No my jsme s zenou maximalne spokojeni. Po 10ti letech konecne operator ,ktereho jsem hledal

 10. Volaní

  10.00

  Sms

  10.00

  Internet

  8.40

  Dodatečné služby

  9.60

  Celkově

  9.60

  Za mě taky spokojenost. Je pravda, že by mohli ještě víc přitlačit na datech, ale na podzim zlevnili plošně datové balíčky a o pár desítek korun jsem to pozitivně pocítil. A sice nemají linku 24/7, ale s tím se dá pracovat, stejně většinu věcí si vyřídám sám v samošce. Zatím bych neměnil.

 11. Je mi z tohoto „operátora“ na dávení. Expirace kreditu u předplacenky jsou pouze 2 měsíce bez ohledu na dobitou částku, ten jejich šrot se nedá dobít z internetového bankovnictví a při pokusu o odchod po mě tito lidé (tento termín používám velmi volně) chtěli 250 Kč za uvolnění čísla.

 12. Volaní

  2.90

  Sms

  2.60

  Internet

  0.30

  Dodatečné služby

  0.00

  Celkově

  1.00

  Jsem u ,,GO MOBIL“ u uz přez dva roky a jsem snimi nespokojený. A žádné výhody z paušálu nemam. U T-mobile uz každy rok mate telefon a spoustu dalších vyhod. A co se komunikace tyče tak t-mobile je na jine urovni.

 13. Byla jsem taky spokojená se službami, které jsem využívala. Nyní přecházím k jinému operátorovi a oni si za ukončení využívání služeb účtují 250 Kč. To mi přijde opravdu dost.

Napište svou recenzi operátora nebo komentář

Srovnání operátorů