Aktuální neveřejné tarify velkých operátorů?


Kde jsou ty doby, kdy se o tarifech dalo klidně smlouvat. Ceny bývaly dosti vysoké a než aby operátoři zlevnili, tak raději dali lepší cenu při dohodě. Poté přišel „zlomový“ rok 2013, kdy šly ceny tarifů rapidně dolů, a tak se o cenách smlouvat nedalo, z čehož vyplývá, že podpultové tarify prakticky vymizely. V současnosti jsou podpultové nabídky zase zpět, a to už i v obchodech, nejen přes mobilní telefon, jako to bylo dříve.

Lidi, kteří se tímto zabývají v prosinci navštívili prodejny všech mobilních operátorů ve východních Čechách a samozřejmě v Praze. Výsledek byl takový, že ve všech prodejnách dostali slevu, která není normálně k dispozici. Vše probíhalo tak, že se ptali po neomezeném tarifu s nižší měsíční cenou, než je inzerovaná (u všech operátoru stejná cena 749 Kč a stejné jsou i tarify).

K tarifům si můžete přidávat i data, ovšem si musíte připlatit, nikoliv ubrat či ušetřit. V prodejnách O2 a T-Mobile lidé dostali zajímavé nabídky. Zde je důležité zmínit, že se ptali na tarif jako zcela noví zákazníci. Pro stávající zákazníky operátoři takové výhodné nabídky nemají.

Ve všech prodejnách O2 dostali nabídku 200 MB dat spolu s neomezeným voláním za 499 Kč měsíčně. Někde operátoři podotkli, že je tarif bez dat a těch 200 MB dat se dárek. T-Mobile byl o něco málo štědřejší, nabídl za 490 Kč neomezené volání a SMS spolu se 400 MB dat.

Ani u jednoho operátora nejsou tyto nabídky veřejné. Pokud jsou pro vás data důležitá, pak jsou to určitě skvělé nabídky.

Prodejny Vodafonu nenabídly žádný výhodný tarif, pouze slevu deset procent. Tu ale Vodafone nabízí i na svém webu, takže se to tak úplně nedá počítat. Pokud byste se rozhodli pro tarif u Vodafone na dva roky, ušetřili byste 1800 Kč. Sice to není nic moc, ale i to se přece počítá.

Při tomto průzkumu nebyly použity žádné smlouvací dovednosti. Prostě si vyslechli první nabídku, kterou prodávající nabídli. Nezveřejněné tarify i ceny byly nabídnuty okamžitě, i když nejsou nikde uvedeny.


Porovnání cen mobilních operátorů
1 Komentář
  1. Odpovědět
    Vladimír Kadlec 6.1.2019 at 19:26

    Je nehorázné a arogantní, že výhodné tarify dostávají pouze noví zákazníci. Dlouhodobých klientů si operátoři neváží – místo aby právě jim nabízeli stále výhodnější podmínky. Tato neúcta k trvalým klientům je (nejen) podle mne sprostá a urážlivá, že se operátoři nestydí … Je to český hnus … PROČ?

Napište svou recenzi operátora nebo komentář

Srovnání operátorů