Lama mobile hodnocení a recenze


Řada lidí, kteří hledají ideální tarif, zkouší virtuálního operátora LAMA mobile. Ten nabízí řadu zajímavých akcí, leckomu se může vyplatit – a navíc láká i na slevu 2 000 korun. Za co? Pojďme se na LAMA mobile podívat blíž.

Tato společnost nevznikla sama od sebe, spadá pod firmu LAMA ENERGY GROUP, která v Česku nabízí elektřinu a plyn. A kromě toho si udělala i svého vlastního virtuálního operátora. Proto také LAMA mobile svým zákazníkům nabízí, že když si od společnosti budou brát i elektřinu nebo plyn, získají bonus 2 000 korun.

Polemika o tom, jestli se to vyplatí, už by ale byla samostatný článek.

Volání pro rodinu i kecky

Základním stavebním kamenem LAMA mobile jsou nejrůznější druhy tarifů, které vyhoví nejrůznějším typům lidí i různým požadavkům. Nejlevnější z nich, který stojí pouze 50 korun měsíčně, se vyplatí těm, kteří volají hodně. V balíčku je 50 volných SMS a cena volání se pohybuje podle toho, kolik toho „prokecáte“ – čím víc, tím je levnější a může být i jen 1 Kč za minutu.

Ti, kteří si volají hlavně s rodinou, si zase mohou vzít tarif za 199 korun měsíčně, kdy si neomezeně volají v rámci rodiny. A nenapravitelní povídálkové jistě ocení Upovídanou lamu, tedy tarif s neomezeným voláním do všech sítí, a to za 479 Kč měsíčně.

Přehled tarifů Lama mobilu

 

ceník operátora lama mobile

 

Další nabídky jsou i pro ty, kdo jsou spíš na SMS zprávy. Ty jsou buď v řádech několika desítek až stovek přímo v balíčku, a nebo za zvýhodněnou cenu. Přitom všude platí, že tarif je zavazující na dva roky.

Ale můžete si dát i na neurčito a odejít, kdy se vám zachce. Ale tahle možnost vás něco stojí – tarify na neurčito jsou totiž o 100 korun dražší. Více o tarifech najdete v ceníku operátora.

Internet u Lama mobilu

Řadu lidí dnes zajímají hlavně datové přenosy a možnosti internetu v mobilu. I na to LAMA mobile myslí, ale nejde o součást tarifu. Datové balíčky se nakupují zvlášť a mají platnost vždy jeden měsíc (bez ohledu na datum vyúčtování dalších služeb). V nabídce je balíček 150 MB, 500 MB a 1 000 MB internetu, přičemž nejlevnější stojí 99 Kč za měsíc a nejdražší 399 korun.

Jakmile data vyčerpáte, rychlost internetu se sníží na 32 kb/s. Balíčky internetu jsou oproti konkurenci o pár korun dražší, ale není to nic hrozného.

Vyřízení online

Výhodou tohoto virtuálního operátora je, že i když má přes sto poboček, vše si můžete vyřídit z pohodlí domova od počítače. A to včetně zařízení přenosu čísla k LAMA mobile, získání nového čísla nebo objednání SIM karty, která je zdarma a platí se jen její prvotní kredit. Kromě toho řada lidí ocení, že se tady hovory neúčtují po minutách, ale po vteřinách, takže se dá hodně ušetřit.

lama mobile

Vydělat si s Lamou

U tohohle operátora si můžete i přivydělat. LAMA mobile totiž svým zákazníkům nabízí i stabilní možnost výdělku, což je u operátorů dost neobvyklé. Ale není to za nic. Je potřeba zaregistrovat se u operátora a vytvořit si na jeho stránkách účet.

A pak ho doporučovat svým známým, spolupracovníkům nebo komukoliv jinému. Za každého nového zákazníka, který přes vás k LAMA mobile přijde, dostanete provizi.

Kromě toho operátor spolupracuje s e-shopem, který se specializuje na prodej telefonů a tabletů, takže pokud něco z toho sháníte, je možné si to tu pořídit s větší či menší slevou.

 

Závěrem lze tedy říci, že kdo chce hlavně volat a platit za to stabilní a nízké částky, je u LAMA mobile dobře. V balíčcích jsou sice i další služby a možnosti, ale nejvýhodnější je právě volání. Pokud jste spíš internetový typ, není to pro vás úplně to pravé ořechové, zvlášť když vyčerpáte datový limit. Ale je třeba prohlédnout si jednotlivé tarify a samostatně se rozhodnout, jestli vám některý bude sedět nebo tomuhle operátorovi zkrátka dáte červenou.

Klady:
 • Tarifikace 1+1 (účtování po vteřinách)
 • Sleva na elektřinu a plyn
 • Levné neomezené volání

Zápory:
 • Nehodí se pro lidi utrácející méně než sto korun měsíčně
 • Tarify bez závazků o stovku dražší


Porovnání cen mobilních operátorů

Lama mobile

7

Volaní

8.0/10

Sms

6.5/10

Internet

6.0/10

Dodatečné služby

7.0/10

Celkově

7.5/10

Klady

 • Tarifikace 1+1 (účtování po vteřinách)
 • Sleva na elektřinu a plyn
 • Levné neomezené volání

Zápory

 • Nehodí se pro lidi utrácející méně než sto korun měsíčně
 • Tarify bez závazků o stovku dražší
8 Total Score
Lama mobil

Lama mobil je virtuální operátor nabízející hned několik zajimavých tarifů včetně možnosti neomezeného volání do všech sítí. Cenové se je to mírně nadprůměrný operátor.

8Editor's score
Volání
8
Sms
6.5
Internet
6
Dodatečné služby
7
Celkem
7.5
0.6User's score
Volání
1
Sms
0.5
Internet
0.5
Dodatečné služby
0.5
Celkem
0.5
Add your review  |  Read reviews and comments
4 komentáře
Show all Highest Rating Lowest Rating Add your review
 1. 0.5
  Volání
  10
  Sms
  10
  Internet
  10
  Dodatečné služby
  10
  Celkem
  10

  Lama mobile jsou akorat sv*ne, které vám zablokuji mobil. I když fakturu mate uhrazenou vice jak 10 dni i kdyz jim poslete stvrzenku nezajem! A operatorka vam slibi hory doly jen aby uz mohla ukoncit hovor.

  + PROS: Nic
  - CONS: Jednani, neferovost! Okradani!
 2. Volaní

  8.20

  Sms

  8.50

  Internet

  0.00

  Dodatečné služby

  0.00

  Celkově

  1.70

  Lama mobile mi opětovně fakturujete špatně část za telefony i když to operátor přizná, že jste udělali chybu. Jelikož, jsem nezaplatil jejich podvodné faktury – vypnuli mi mobil. UZAVŘEL JSEM SMLOUVU NA DVA ROKY A VY MI UČTUJETE tarif bez smlouvy. Operátorka z toho má ještě srandu, že jsem to zjistil až tak pozdě a ještě mi naúčtujete telefony co potřebuji, abych zjistil kde dochází k pravidelnému okrádání.

  Tím to na vás podávám stížnost na Českou obchodní inspekci a na všech sociálních sítích poinformuji o vašem chování.

 3. 0.1
  Volání
  10
  Sms
  0
  Internet
  0
  Dodatečné služby
  0
  Celkem
  0

  Dobrý den,
  jsem hrozně zklamaná z Lamy.
  Včera ráno mi byla aktivovaná simka k tomuto operátorovi
  a je druhý den a já nemám data , mms nejdou posílat.
  Vůbec neposílají aktivační sms,jak to dělají běžně jiní operátoři….. když jsem se chtěla večer
  přihlásit do samoobsluhy,abych si to tedy všechno nastavila sama, chtelo to k tel číslu heslo, které mi nikdo nedal a že se ozvou do hodiny
  Je druhý den a: nic, Platím jim za něco co nemám.
  Ted čekám na 8:00 kdy se možná se mnou někdo uráčí o něčem mluvit , ale už jim nevěřím.
  LIDOVÁ LAMA — si říkaji
  NEDOPORUČUJI NIKOMU K NIM CHODIT.

 4. Potvrzuji výše uvedenou zkušenost — rodinný příslušník, v zahraničí, problém plabou, namísto upomínky v PÁTEK vydělačský dopis ohlašující na ÚTERÝ návštěvu soukromého vymahače s pohrůžkou exekutora a výrazně navýšenou platbou a zároveň vypnutý mobil a internet, aby se NEDALO zaplatit…. operátora nedoporučuji

Napište svou recenzi operátora nebo komentář

Your total score

Srovnání operátorů