Neomezené volání a 10GB dat bez závazku za 499Kč? Bohužel jen pro studenty.


Oproti běžným nabídkám jsou studentské tarify obvykle o něco výhodnější protože si operátoři chtějí podobně jako banky své klienty „vychovat“ už od mala. Mají totiž moc dobře spočítáno, že až se budou po škole rozhodovat na jaký běžný tarif přejít, zůstanou většinou u svého domovského operátora. Není tedy divu, že jsou studentům často nabízeny tarify o kterých si běžný smrtelník může nechat jen zdát a tarif Je to v tobě od Vodafonu mezi nimi opravdu vyniká. Běžně totiž podobný tarif nekoupíte za méně než 1500 Kč měsíčně.

Nejvýhodnější tarif pro studenty

Před nedávnem představil Vodafone svůj nový tarif Je to v tobě na jehož propagaci spolupracuje se známými youtubery. Za 499Kč měsíčně tak získáte neomezené volání a sms plus 10Gb dat.

Aktivovat tarif si můžete až do 27 let a podmínkou je platná karta ISIC. Výhodou tarifu je, že se operátorovi nemusíte k ničemu upisovat a od smlouvy lze kdykoli odstoupit. Jedinou podmínkou pak je nutnost obnovy tarifu každých 12 měsíců opětovným předložením ISICu.

Tarif Je to v tobě je polotajný a na stránkách Vodafonu tak běžně najdete jen o poznání horší Tarif 26. Proto je nutná registrace přes tuto stránku, teprve pak se vám odemkne možnost nákupu tarifu v eshopu.


Porovnání cen mobilních operátorů
Napište nám svůj názor

Napište svou recenzi operátora nebo komentář

Srovnání operátorů