Open Call – recenze, hodnocení a diskuze


Open Call je operátorem pod sítí O2, který na trhu působí od roku 2013. Tento operátor se chlubí 130 tisíci prodanými simkartami, čímž se řadí k větším poskytovatelů volání a jeho specialitou je volání do zahraničí.

Tarify operátora Open Call

Klasický paušál tento operátor nenabízí a tak si všechny jeho služby musíte předplatit. Základní tarif opencall easy má volání za příjemných 1,8 Kč což je jedna z nejlepších cen na trhu. Na čísla v síti pak voláte za korunu. Druhý tarif za 150 Kč měsíčně umožňuje volat zdarma do sítě Open Call a snižuje volání na 1,6 Kč.

Nejdražší tarif pak má suplovat neomezené tarify, ale za 799 Kč dostanete jen 1,5 GB dat a to je žalostně málo. Drobnou útěchou může být 150 minut volání do zahraničí (včetně vybraných zemí mimo EU), ale tuto službu asi každý nevyužije.

 

tarify operátora open call

 • Tarifikace pro hovory v ČR v opencall easy je 60 + 1.
 • Tarifikace pro hovory v ČR v v balíčku opencall Plus je 1 + 1.

Internetové balíčky

Co se týče internetu, řadí se Open Call k průměru, který nijak nenadchne a zároveň neurazí. Pokud tedy hledáte hlavně připojení k internetu určitě se podívejte i jinde. Zvláštní v ceníku také zjistíte, že operátor jako jediný v ČR znevýhodňuje zakoupení většího balíčku dat. Konkrétně balíček 750 MB vyjde na jednotku dráž než základních 400 MB.

Pokud si platíte základní balíček 400MB dostanete lepší cenu za MB než u 750MB balíčku.

open call ceník internetu

Pozor také na automatický dokup dat, který vám za 12 korun u balíčků 400MB a 750MB dodá jen 20MB, pro větší balíčky je to pak 60MB.

Hodnocení operátora Open call

Open call se hodí hlavně pro ty, kteří hledají klasickou předplacenku. Volání u tohoto operátora je totiž jen za 1,8 Kč bez a to bez obvyklých fíglů jiných virtuálů jako jsou omezená platnost kreditu nebo poplatek za sim. Co se týče internetu, tak jde o čistě průměrného operátora. Jestli tedy chcete levná data podívejte se i na jiné operátory. Neomezený tarif je naopak pro většinu uživatelů nepoužitelný.


Porovnání cen mobilních operátorů

6.6

Volaní

8.0/10

Sms

7.0/10

Internet

6.0/10

Dodatečné služby

5.0/10

Celkově

7.0/10

Klady

 • Levné předplacené volání
 • Platnost kreditu 12 měsíců

Zápory

 • Průměrný internet
2 komentáře
 1. Volaní

  7.10

  Sms

  5.60

  Internet

  1.80

  Dodatečné služby

  4.80

  Celkově

  8.70

  1

 2. Dobrý den,mám tarif OpenCalleasy,ale volání v síti není za kačků,ale za 2,-za minutu.Stejně tak mimo vlastní sít.Děkuji za opravu klamné info,Mgr.Kučerová.

Napište svou recenzi operátora nebo komentář

Srovnání operátorů