Náš tip

Sazka mobil – hodnocení operátora, diskuze


Sazka mobil je virtuálním operátorem operátorem fungujícím pod křídly Vodafonu. Jeho zřizovatelem je loterijní společnost Sazka a není tedy překvapením, že do nabídky svého operátora zakomponovala možnost bezplatné sázky s výhrou až 250 tisíc měsíčně.

Tento operátor se řadí k  velkým operátorům a díky své pozici si vyjednala podmínky, o kterých se může jiným virtuálům jen zdát. Její tarify sice nejsou vhodné úplně pro každého, ale určitě stojí za to si je alespoň prohlédnout.

Sazka mobil – tarify a jejich ceny

Předplacené karty

Základní předplacený tarif u Sazky příliš neosloví – volání za 2 Kč a sms za 1,5 Kč nejsou v porovnání s konkurencí nic moc. Sazka ale nabízí odměny za každé dobití, takže při dobití nad 300 korun si můžete vybrat mezi voláním za 1,5 Kč a sms za 1,3 Kč, 500MB internetu nebo 1000 minutami volání v síti zdarma. Výhodou je, že neplatíte měsíční poplatek za vedení sim karty jako u jiných virtuálních operátorů. Platnost kreditu je půl roku a je nutné alespoň jednou za tuto dobu dobít částkou nejméně 200 korun.

odměny za dobití od sazka mobilu

Tarify Sazka mobilu

Sazka nabízí hned tři mobilní tarify a každý je něčím zajímavý. Nejlevnější je Šťastný tarif 47, který nabízí volání a sms za 90 haléřů. Šťastný tarif 127 pak tuto nabídku rozšiřuje ještě o 200 MB internetu (s možností dokupu dalších 100 MB za velmi zajímavých 47 korun). Poslední nabídkou je pak Šťastný tarif 377 nabízí 1000 minut do všech sítí a 200 MB internetu. Jedná se tak o jakousi levnou alternativu k neomezeným tarifům.sazka mobil ceny tarifů

Každý měsíc možnost vyhrát v loterii

Ať už si pořídíte předplacenou simkartu nebo klasický tarif, máte možnost si při každém dobití kreditu/placení vyúčtování vsadit jeden tiket v hodnotě 20 korun zdarma. Minimální výše jackpotu je 250 tisíc korun, ale běžně se hraje o částky několikanásobně vyšší.

Internet u Sazka mobilu a doplňkové balíčky

Jako téměř každý operátor i Sazka mobil nabízí možnost dokupu volných minut, sms a dat. Data jsou poměrně levná a až na výjimky (například Relax mobil) prakticky nemají konkurenci.

sazka mobil internet

Samostatnou kapitolou jsou balíčky volných minut. Základní balíčky sice až tak výhodné nejsou, ale pokud plánujete více volat, hodí se balíček s tisíci minutami za 377 korun. Je to vlastně kopie Šťastného tarifu 377 jen bez dodatečných dat.

sazka mobil volné minuty

Cena sim karty a dodatečné poplatky

Simka od Sazka mobilu stojí 150 korun a přenos čísla je zdarma. Tarifikace je 60+1 a za hovor na infolinku se neplatí.

Hodnocení Sazka mobilu

Sazka mobil je bezpochyby virtuálním operátorem, který nabízí opravdu zajímavé bonusy. Doufejme tedy, že nedopadne podobně jako Tesco mobil se svým dvojnásobným kreditem při dobití.

Z tarifů tohoto operátora se opravdu vyplatí zejména „neomezený tarif“ za 377 Kč a výhodná je i předplacená sim karta s internetem zdarma při každém dobití i když je bohužel omezen na 30 dní a je nutné dobíjet alespoň 300 korun (v tomto je lepší mobil.cz, který nabízí sice jen 200 MB internetu ale za pouhých 200 korun kreditu).

Klady:
 • Bez poplatku za vedení sim
 • Štastný tarif 377
 • Odměny za dobití
 • Sazka šance

Zápory:
 • Vyšší základní cena volání
 • Odměny za dobití – většina lidí nedobíjí 300 korun každý měsíc


Porovnání cen mobilních operátorů
7.5 Total Score
Sazka mobil

Na rozdíl od tuctových virtuálu nabízí Sazka mobil tarify, které se v mnohém liší. Kromě volitelné odměny za dobití kreditu zde najdete také alternativu k neomezeným tarifům za poloviční cenu.

7.5Editor's score
Volání
7.5
Sms
6
Internet
8
Dodatečné služby
8
Celkové hodnocení
7.5
0.9User's score
Volání
1
Sms
1.5
Internet
1
Dodatečné služby
0
Celkové hodnocení
1
Add your review  |  Read reviews and comments
8 komentářů
Show all Highest Rating Lowest Rating Add your review
 1. Nic moc.Vzhledem k tomu, že jde o Vodafone- špatný signál. Dále info linka téměř k ničemu, přes stránky nejde nastavit internet, ceny volání nejsou levné, jdu pryč.

 2. Odpovědět
  schwarz vladimír 29.8.2017 at 14:48

  Sazka mobil jsou zloději!!!!

 3. 0.8
  Volání
  20
  Sms
  20
  Internet
  20
  Dodatečné služby
  0
  Celkové hodnocení
  20

  Úvodní kredit je jenom na 3 měsíce. To se dozvíte až po aktivaci karty. Druhé dobiti za 300kč pouze na 6 měsíců .Drahé volání data taky nikde. Pro odměny za dobití se musíte registrovat.

  + PROS: Nic
  - CONS: Drahé
 4. Já mám Tesco mobile a jsem maximálně spokojený, signál dobrý a mají rychlý LTE internet. Pokud uvažujete přejít tak zkuste Tesco mobile a uvidíte že budete spokojeni.

 5. slušnej virtuál

 6. 0.1
  Volání
  0
  Sms
  10
  Internet
  0
  Dodatečné služby
  0
  Celkové hodnocení
  0

  Nejhorší věc jakou si kdo může pořídit. Nulová spolupráce s “operátorem” a služby s prominutím nahovno

Napište svou recenzi operátora nebo komentář

Your total score

Srovnání operátorů