Tarifomat – recenze srovnávače operátorů


tarifomat recenze a hodnocení

Firma Tarifomat, s.r.o. je na našem trhu již od roku 2012 a pohybuje se velmi obratně v oboru distribuce služeb mobilních operátorů, poskytovatelů elektřiny a plynu. Jejich srovnávač cen Tarifomat.cz získává opakovaně certifikaci od Českého telekomunikačního úřadu, která ručí za jeho nezávislost.

Pomocí tohoto nástroje můžete porovnat zdarma nabídky od všech poskytovatelů zmíněných služeb. Vybrat si tak můžete tu nejvýhodnější nabídku, kterou vám pak Tarifovat pomůže i zprostředkovat. Vyhnete se tak papírování a náročné administrativě. Pracovníci přijedou až k vám domů na dohodnutou schůzku, nemusíte se tedy nikam trmácet. Při využití služeb Tarifomatu získáte i bezplatné právní poradenství po celou dobu trvání služby. Dále máte poskytnutou garanci nejvýhodnějších podmínek a naleznete-li lepší nabídku, bude vám stávající nabídnutá služba dorovnána.

Cenové kalkulačky

Úplně na začátku vzniku cenové kalkulačky stál záměr, aby si zákazník mohl jednoduchým a přehledným způsobem zjistit, jaký tip tarifu nebo předplacené služby mu bude nejvíce vyhovovat. V případě volby mobilního tarifu stačí zadat průměrnou měsíční platbu, počet provolaných minut i odeslaných SMS a program ze všech porovnávaných tarifů vyhodnotí ten nejvýhodnější.

Pokud vlastníte akreditaci ČTÚ jako Tarifovat, můžete provozovat cenovou kalkulačku, což je záruka spolehlivosti. Jistý problém u konkurenčních firem skýtá fakt, že mnohé společnosti vlastnící kalkulačky, kterým Český telekomunikační úřad také udělil akreditaci, jsou především prodejní. Tyto komerční společnosti nemají tedy žádný jiný zdroj příjmů mimo prodej služeb. Tarifomat je tedy díky partnerství s různými společnostmi ve výhodě.

Sjednání tarifu přes Tarifovat

Jakmile si pomocí srovnávače vyberete nabídku přímo na míru, bude vám zajištěn kompletní servis při sjednání nové služby. Nabídka Tarifomatu je mnohem výhodnější než ty od běžných poskytovatelů. Tarifovat není totiž pouze největším online distribučním kanálem mobilních operátorů, ale i významným partnerem jednotlivých operátorů, a proto také může disponovat speciálními akcemi, které vám nikdo jiný neposkytne.

Jak porovnat tarify přes Tarifomat?

Tarifomat je tedy něco jako e-shop, který nabízí služby mobilních operátorů, prodejců energií, internetu, povinného ručení či mobilů včetně poradenství při výběru tarifu. Můžete zde využít dvou možností pro zadávání vyhledávání a to Praktickou kalkulačku nebo Expertní kalkulačka, kam můžete zadávat více parametrů. Mezi ně patří informace jako, kolik provoláte měsíčně minut ve vlastní síti, v cizí síti a na pevnou linku, totéž lze zadat u SMS a také i objemu vámi stažených dat.

Doporučujeme také vyplnit telefonní číslo. Jen tak totiž se totiž můžete dostat k podpultovým tarifům, který Tarifomat běžně nezveřejňuje

Po kliknutí na konečné tlačítko s názvem Srovnat ceny tarifů se objeví nabídky jednotlivých operátorů seřazené od nejvýhodnější, tedy nejlevnější nabídky až k té nejdražší. U každé nabídky jsou i detaily, které si lze prostudovat. Tarifomat do svého srovnání zahrnuje velkou nabídku tarifů, konkrétně od více než 100 tuzemských operátorů. U porovnávání cen mobilů a tabletů uvádíte rozmezí požadované kupní ceny nebo preferované značky. Řazení je volitelné podle ceny, názvu, oblíbenosti produktu nebo také hodnocení produktu.

tarifomat kalkulačka tarifů

Porovnání cen tarifů

Kalkulátor na poskytování internetu vás vyzve k volbě připojení, jaké potřebujete. Pokud jde jen o připojení doma, uvedete požadovaný objem dat a opět zda požadujete možnost neveřejných nabídek. Při požadavku na přenosné připojení do notebooku či tabletu uvedete i stávajícího operátora. Potřebujete-li jiného poskytovatele služeb než je v nabídce, zde je vám i nabídnuta pomoc s vyřízením administrace s garancí jednoho měsíce připojení zdarma.

Porovnání cen energií

Porovnáváte-li energie za účelem vyhledání nejvýhodnější nabídky dodavatelů plynu, zadáváte údaje jako váš kontakt, kraj, roční spotřebu, zda bydlíte v domě či bytě, zda energii využíváte pouze k vaření nebo i pro ohřev vody a vytápění a zda chcete porovnat i neveřejné nabídky. Tyto formy nabídky s vámi probere přímo operátor, který vás bude kontaktovat telefonem. U nabídek je zde po vyhodnocení uvedena cena za rok, zda je smlouva na dobu určitou nebo neurčitou, údaj o garanci ceny a částka, kterou ušetříte oproti stávajícímu tarifu. Při porovnání všech poskytovatelů elektřiny zadáváte podobně kontakt, kraj, roční spotřebu, počet osob v domácnosti, zda jde o využití elektřiny k vytápění a způsob tohoto vytápění.

Povinné ručení

Tarifomat nabízí i produkt povinného ručení a levnějších nabídek až o 70 %. Povinné údaje obsahují typ vozidla, způsob jeho užití, značku, nepovinné údaje jako SPZ, rok výroby a orientační cena. Vyplňujete i údaje o vlastníkovi vozu, osobu fyzickou či právnickou, adresu, kontaktní email a telefon. Uvádíte zda jste vlastníkem držitelem průkazu ZTP i počet bezeškodných bonusových měsíců. V případě nedostatečných informací vás kontaktuje pracovník Tarifomatu pro ověření. Vyplňujete i údaje o škodním průběhu, pokud jste od 1. 1. 2000 zavinili dopravní nehodu.


Porovnání cen mobilních operátorů

Tags:

Napište nám svůj názor

Napište svou recenzi operátora nebo komentář

Srovnání operátorů