Tesco mobil zavádí neomezené volání – vyplatí se?


Operátor Tesco mobil zařadil do své nabídky hned dvě nové služby. V novém ceníku, který začne platit od 15.7.2016 tak najdete možnost neomezeného volání za 120 Kč týdně a vedle toho ještě balíček 200 minut/sms za 200 Kč. Vedle toho ještě získáte za každé dobití kreditu nad tři stovky poukázku na nákup v hodnotě 50 Kč.

Výsledná cena neomezeného volání 480 Kč měsíčně nijak extra nenadchne, za podobnou cenu ji nabízí prakticky všichni virtuální operátoři. Zajímavé je na něm ale placení z kreditu a týdenní účtování, které je na trhu jedinečné. Nemusíte si tak zařizovat paušál a balíček můžete aktivovat jen když potřebujete.

Zajímavý je také balíček s 200 volnými jednotkami za 200 korun, který na trhu prakticky nemá konkurenci. Prakticky žádný z operátorů totiž nenabízí minutu volání a sms za korunu (například u operátora Koruna mobil je nastavena nevýhodná tarifikace). Tento balíček je tedy zajímavou alternativou pro ty, kteří příliš moc neprovolají a nechtějí se vázat paušálem.

nový ceník od tesco mobilu

Vyplatí se Tesco mobil?

Tesco mobil je při základní ceně volání 2,5 Kč/ minutu jedním z dražších virtuálů, ale jako jeden z mála operátorů nepožaduje od zákazníků poplatky za vedení simkarty (platnost kreditu je půl roku) a poskytuje zákazníkum nekolik výhod, které jsou popsány v tomto článku. Takže i když jste propásli nabídku zdvojnásobení kreditu při dobití, kterou Tesco mobil lákal nové zákazníky, určitě se vyplatí si jeho nabídku projít a podívat se na jeho ceník. Tento operátor totiž není pro každého, ale své zákazníky si jistě najde.


Porovnání cen mobilních operátorů
Napište nám svůj názor

Napište svou recenzi operátora nebo komentář

Srovnání operátorů