Twisto – recenze a hodnocení + bonus 500 Kč za registraci


Co je Twisto a jak funguje?

Účet na Twisto umožňuje nakupovat zboží na internetu a zaplatit, až v momentě kdy jej vyzkoušíte. Po nákupu tak máte 14 dní na vyzkoušení zboží a pokud se rozhodnete vrátit, neplatíte vůbec nic. Kromě toho můžete u partnerských eshopů využít možnost poměrně zajímavých slev na stejném principu jako fungují například Vratné peníze.

V placených službách a balíčcích pak najdete možnost nákupu v zahraničí za střední měnový kurz (tj. bez jakýchkoli poplatků) možnost prodloužit splatnost o dalších 30 dní placení pomocí Apple pay nebo rozdělení útraty mezi více uživatelů.

Kolik Twisto stojí?

Základní balíček je u Twista zcela zdarma. Můžete využívat jak slevy v eshopech, tak opoždění splatnosti o 14 dní. Navíc k registraci dostanete 500 Kč na útratu zcela zdarma. Hned po registraci Vám tedy Twisto daruje peníze, které můžete dle libosti utratit a vyzkoušet si jak funguje.

Chcete vstupní bonus 500 Kč a 3 měsíce premium účtu zdarma? Stačí se zaregistrovat přes odkaz níže a použít kód „500NANAKUPY“

Registrace s bonusem 500 Kč

V rámci základního balíčku máte také k dispozici službu Snap, díky které můžete proplatit jakoukoli fakturu nebo složenku. Stačí ji vyfotit pomocí aplikace v telefonu nebo poslat na email a Twisto ji uhradí za vás. Tato služba je zcela bez poplatků a vyúčtování probíhá 15. den v každém měsíci. Pokud chcete, můžete si splátku odložit o 30 dnů. Odložení funguje na principu krátkodobé půjčky a proto počítejte s poplatkem 90 Kč – 500 Kč, které si Twisto strhne podle výše útraty kterou u něj máte.

ceník Twisto

 

V případě, že si zaplatíte příplatkový balíček Standart za 49 Kč měsíčně dostanete navíc platební náramek – šikovnou věcičku díky níž už nebudete muset při placení hledat peněženku. Další funkcí je možnost platit pomocí Apple Pay a to i když máte banku, která tuto službu přímo nepodporuje.

Nejdražší balíček Premium pak nabízí navíc možnost platit zahraniční platby bez poplatku a se středním kurzem ČNB. Sám občas nakupuji v zahraničí a tak vím, že například Paypal si vezme klidně 4% z celé platby navíc jen za poplatky a nevýhodný převodní kurz. Součástí nejvyššího tarifu je také pojištění do zahraničí pro rodinu s limitem plnění 3 miliony korun. Balíček je první 3 měsíce na zkoušku zdarma a poté vyjde na 99 Kč měsíčně a proto je potřeba zvážit jestli se opravdu vyplatí.

 

Registrace na Twisto

Twisto poskytuje finanční služby a proto je pod dozorem ČNB a registrace do něj je o něco složitější než je obvyklé například u cashback portálů. Po vyplnění základních přístupových údajů budete tak muset poslat ještě kopii občanského průkazu. Při vyplňování buďte pečliví, pokud údaje nebudou sedět, může být registrace zamítnuta. Služba také není dostupná pro uživatele do 18 let.

Za nepříjemnosti s registrací však od Twista dostanete vstupní bonus 500 Kč, který můžete ihned utratit v jednou z partnerských eshopů.

Registrace s bonusem 500 Kč


Porovnání cen mobilních operátorů

Napište nám svůj názor

Napište svou recenzi operátora nebo komentář

Srovnání operátorů